benim:

-anıl: 3-5 sene surdu.
-murat: bir saglam 9 sene surdu.
-alper: inceden 5 sene, hafif hafif 10 sene surdu.
Yıl 2012 2015 yılları arası.
2-3-4 kişiye aşığım hala sürüyor. Zaman zaman soldan soldan gelirler.
lan ask böyle bisi mi sizce??
3 sene unutamama acısı. Sonuç olarak hala unutamadım. Kokusu burnuma geldiği zaman veya benliğini hissettiğim zaman aynı ilk zamanlardaki gibi irkiliyorum. Açıkçası başka aşık olmadım. Aşık olmak ve sevmek-bağlanmak farklı şeyler. Aşık olmak dediğimiz şey basit bir şey değil. hemen 1 haftada 1 ayda olan bir şey değil yani. Zor. Umarım şanslarımı tüketmemişimdir.
20’lerin başındaydım, 3 ay falan sürdü..
Hatırladığım bir aşk acım yok. Süreç içerisinde arabesk triplere girmiş olabilirim birkaçında. Ama bugün geriye baktığımda hala içimi sızlatan hiç yok. Demek ki o zamanlar tribe girmiṣim. Gerçek aşk acısı olsa bugün bile bir sızı hissettirmesi gerekirdi.
Sizin de aşk acısı sandıklarınızın bazıları kendi kendinize girdiğiniz tripler olabilir.
ben sormadan sadece bir kere sevgilim oldu o da elime bile dokunmadı diyen hanımefendinin 3 tane çocuk sahibi olması.
hala yaşadığım durumdur. bir yılda 8 ülke 5 şehir gezdik. dolu dolu bir sene geçirdik. fakat olmadı. herkes bize özenirken şok ayrılık kararını duyurmak zorunda kalmak acı oldu. kısmet değilmiş diyip prozac cipralex devam ediyoruz hayatımıza.
anketten başka bi bok beceremiyo musunuz lan siz?
yenilen kazıklardan sonra, yenilere güvenememe sorununa sebep olan acılardır.
Ebru ; mezara kadar.
çağla; pazara kadar.
Benim en büyük aşk acım ; pazara kadar.
Pazartesi yeniden başlıyoruz haftaya ve hayata.
Aşk acısı kadar saçma bir duygu olabilir mi bu hayatta ?