bugün

koç'tur. yatakta içlerinden at çıkıyor.
Akrep heralde.
tartışmasız başaktır. eylül 20-22 doğumlu birçok kız arkadaşım oldu ve hepsi de birer yırtıcı tanrıçaya dönüşüyorlardı.

e tabi ben de gençtim o zamanlar...
Başak. Deneyimim şaşmaz.
http://llcdn.listelist.co...14/01/ilber-ortayli-3.jpg
Koç'tan başkası fostur. Koç hatunları yatakta alev alıyor.
(bkz: başak)

hiç şaşmaz.
durduk yerde başımıza azgın kadın burcunu musallat ettiler diye tepki çeker.
Yengeçtir.
Pekii bundan burcunun haberi var mı.
Mantığının sesini en çok duymazdan gelen burç. Kova veya balık olabilir. Akrep Burcu hücre zarı gibi seçici gecirgendir.
erkeğinin aksine başak burcu kadını çok azgındır ve adamın iliğini kemiğini kurutur resmen.

ee bir de taze olunca, uzun zamanlar varsa önünüzde dayanıyorsun kamagraya. ama karşılığını fazlasıyla verir başak burcu kadını. canım benim.
herkes kendi sevgilisininkini söylüyor amk. her kafadan farklı bir ses. bence akreptir.
burcu isimli kadınlardan şu ana kadar bir itiraz gelmediği saptanmıştır.
sevişmesini bilen ve sevişmenin hakkını veren kadının burcudur.
Burçlar saçmalıktan başka bir şey değildir. Bir kadın o burcu şu burcu diyen azgın mazgın olmaz. (bkz: barnum etkisi)

Not :iştahı iyi olan kadınlar iyi sevişir. iştahlıdan kasıt obez olması değil kilo ile alakalı bir durum değil.
Herkesin ilişkiye girdiği kızların burçlarını yazdığı başlık.
Her burcun kadını azgın. Kadınlar hep azgın. Ama akrep aman aman. iliklerinize kadar sömürür.

Eğer bir akrep kadını size azgınlığını belli etmiyorsa kendinizden şüphe edin.
Boğa dır.. Diye oy kullanmak gerektirir..
akreptir.
Kadınlara has özel bir burç yoktur. Kadını simgeleyen sadece Başak vardır diğerleri hayvan yada cisimdir. Başak’ta azgınmıdır, sakinmidir bilmiyorum. Resimde hanım bir kıza benziyor.

Edit: Sanki hepsiyle yattınızda casanova kesildiniz başımıza.
Karışımımız iyi koksunda farketmez azgınlığı itinayla tatmin ederim.
Kartal burcu. Azgınlık ne kelime? Dağa kaldırır valla.
Net Aslan. Ardından da Başak gelir.

Bir arkadaşımdan duyduydum.
Sözlükte kaç burcu var ki azgın olduğuna kanaat getiriliyor.