1. ?.
  neredeyse bebekken büyük sorumlulukları olmuş, hepsinin altından bir güzel kalkabilmiştir. hissettiği vefayla, ülkemize kat be kat geri dönecek işler yapacaktır şüphesiz.
  ... tanrının kadın yüzü
 2. ?.
  yamulmuyorsam henüz 16 yaşındadır ama türkiyenin en çok gelecek vaadeden piyanistlerindendir. durmaksızın çalışması,azmi ve yeteneği onu çok iyi yerlere taşıyacaktır eminim. ayrıca muhabbeti de süper keyiflidir. gülmesini tutamaması onu inanılmaz sevimli bir hale getirmektedir. seneye de viyanaya gidicekmiş galiba öyle duyumlar aldık okuldan* inşallah çizgisinden bir şey kaybetmez ve başarı ardına başarı getirir ülkemize.
  3 ... shyer
 3. ?.
  Fazıl Say'ın rahatsızlığı nedeniyle onun yerine 22-23 Kasım tarihlerinde borusan filarmoni orkestrası eşliğinde muhteşem iki konser vermiş piyanist.
  2 ... tanrının kadın yüzü
 4. ?.
  En boktan anlarımda bana moral verebilmiş genç piyanist. Chopin çalıp da dinlemez. Genç yaşta aşkı yaşamışlardan. *
  ... hendrix
 5. 0.
  prof kamuran gündemir'e, fazıl say'a ve sanem berkalp'e iltifat mı etmiştir, üç cümlesiyle topunu birden yerin dibine mi sokmuştur, hiç çaktırmayan "harika" çocuktur.

  radikal - internet baskısı'nın 20 nisan 2005 tarihli bir sayfasında yer almış röportajından alıntıdır: - " "bu konuda kamuran hoca kadar türkiye'ye katkısı olan kimse yok; çünkü, piyanist fabrikası gibi. Bir taraftan biçimsiz bir taş alsa öbür taraftan piyanist olarak çıkarıyor *. Fazıl hoca ve Sanem hoca onun öğrencileri. *"
  2 -1 ... mit against cia