1. 1.
  Hollywood un ünlü filmleri için tasarladığı afişlerle film yapımcılarının gözdesi olan, sinema reklamcılığının Oscar ı sayılan Key Art ödülünü iki kez üst üste kazanan,gurur duyulası türk
  ... dr rocco amca
 2. 2.
  http://www.emrahyucel.com/
  ... jeam
 3. 3.
  emrah yücel
  ... derisik cozelti
 4. 4.
  hayran olunası ulu kişidir.
  ... tonguckacar
 5. 5.
  biraz önce kendisini cnn turk'deki bir program'da (hayatım ve şehir idi sanırım) gördüğüm, ünlü ve başarılı bir türk tasarımcı. los angeles'Da yaşıyor. tasarladığı şeyler film afişleri. birçok film afişinin tasarımını kendisi yapmış. bunları hep belirli ölçülere göre yaparmış ki bu ölçüler yapımcılar (sanırım) tarafından kendisine söylenirmiş. ayrıca afişlerinde gizli bir şekilde eşinin ismini (hep işte olduğundan eşinin gönlünü almak için) yazarmış.
  ayrıca topkapı affair adlı filmin ikinci çekiminin olacağını ve bu çekimin (ironik bir şekilde sadece ve sadece 5'te 1'inin istanbul'da çekileceğini, çoğunun almanya ve dubai gibi yerlerde çekileceğini söyledi. ama oradaki çok az türk'ün de yardımıyla bunu üstü seviye'De tutmayı başardıklarını da söyledi.
  kendisine helal olsun diyorum. büyük iş başarmış bu hemşerimiz. ayrıca da kendisi gaziantepliymiş.

  http://www.emrahyucel.com/
  ... rivne
 6. 6.
  dünya'da sayılı tasarımcıları arasındadır. amerikada'da yaşıyor. son olarak amerika'da türkiye'yi tanıtıcı afişler hazırlayarak gündeme gelmiştir.
  ... almunia34
 7. 7.
  olayı sadece afişi hazırlamak değildir, bir filmin görsel reklamlarının tamamı bu abimizin elinden çıkmaktadır. yani film afişinden dvd kapağındaki tasarımlara kadar. adam ayrıca türkiye için sürekli bir şeyler yapmaya çalışmaktadır.
  ... kaw djer