1. 1.
  Güzelliği ile dudak uçuklatan genç oyunculardandır.Angelina Jolie ile dudaklarının benzerlik göstermesi ve güzelliğinden dolayı geleceğin Angelina Jolie'si olmaya aday gösterilen güzellik abidesi.
  3 -1 ... bear
 2. 2.
  bir insan bu kadar mı güzel olur sorusunu akılda uyandıran başarılı ve güzel oyuncuu.
  2 ... bear
 3. 3.
  lemony snicket s a series of unfortinate events adlı filmde ailesi yangında ölen baudelaire kardeşlerin en büyüğü violet i canlandıran 7 aralık 1988 doğumlu oyuncu.
  3 -1 ... nil nil nil
 4. 4.
  mart 2011'de gösterime girmesi beklenen sucker punch'ta baby doll karakterini canlandıracak 7 aralık 1988 melbourne-avustralya doğumlu kadın oyuncu.
  -1 ... sadaeke
 5. 5.
  Max Irons ile çıkan şanslı insan.
  ... monster in night
 6. 6.
  şarkı söylemesi ona büyük artılar kazandıracak olan aktres. ona nasıl sweet dreams söylemek? marilyn manson ruhunun önünde diz çöküp af diler emily'ciğim.
  ... top sakalim ben degilim
 7. 7.
  sleeping beauty'ye katlanma nedeni fıstık. filmi izleyene kadar kendisini çok beğenirdim; izledikten sonra dibim düştü.
  1 ... sadaeke
 8. 8.
  sweet dreams şarkısını sucker punch filmi için baştan yorumlamış hoş bir sesi olan hatun kişidir. ancak şarkının yapımcı firmasını da tebrik etmek lazım gelir çünkü efektlerle birlikte tam bir film müziği çıkarmışlar. farklı yapımların aksiyon sahnelerinde kullanılabilir. http://www.youtube.com/watch?v=OcxRtLpkAkQ
  1 -1 ... architectus
 9. 9.
  sucker punch filminin müziği olan herkesçe bilinen sweet dreams şarkısını gerçekten müthiş yorumlamış avustralyalı güzel kadın oyuncu.

  sweet dreams yorumu: https://www.youtube.com/watch?v=tZp4kMRvfBM
  ... basketbol asigi
 10. 9.
  sweet dreams yorumu harikadır. sesi resmen lana del rey e benziyor o şarkıda.
  1 ... ukraynali