bugün

lost dizisinde Claire karakterini canlandıran oyuncu.
lost dizisinde hamile rolundeki avustralyali genç aktris.
"Claire Littleton" karakterini canlandıran felaket güzel hatun.
çiçek gibi hatun.
tas gibi birsey. sanirim gordugum en guzel disi.
lost dizisinde o kadar amerikalı arasında ingiliz aksanı gayet sevimli kaçan kişidir. "he is höööğting my babeee" repliği akıllara kazınmıştır.
lost dizisi dışında genelde korku-gerilim filmlerinde oynamayı seçmiştir:
(bkz: brick)
(bkz: the hill have eyes)
(bkz: santa s slay)
Emilie de Ravin, Avustralya asıllı film oyuncusudur. Lost dizisiyle tanındı.

15 yaşında Melbourne'deki Avusturalya Bale Okulu'na kabul edildi. Ancak bir yıl sonra aktrislik hayali nedeni ile buradan ayrıldı. 1999 yılında Amerika'daki televizyon draması Roswell için bu ülkeye gitti. Daha sonra aralarında CSI:Miami'nin de bulunduğu bazı dizi ve film projelerinde yer aldı.

lk başrolünü Beastmaster adlı yapımda oynadı. Bundan önce de Tess Harding rolüyle bir gençlik dizisi olan Roswell'de bir yaratığı canlandırdı. Bu dizinin sonlarına doğru kendi yaratık türünün ve oğlunun kimliğinin deşifre olmaması için hayatını feda ederek diziden ayrıldı. Bu rol ona Los Angeles'a taşınmasından bir ay sonra, 18 yaşına girmesinin hemen ardından teklif edilmişti.

2006 yılında iki tane filmde oynadı. The Hills Have Eyes adlı korku filminde Brenda Carter rolünü oynadı. Oynadığı diğer film Brick ise Sundance Film Festivalinde çok popüler olmuştur.

17 Haziran 2007'de MuchMusic Video Ödülleri'nde görünmüştür.

Ball Don't Lie ve The Perfect Game adlı iki filmde rol alacağı söylense de bu henüz kesinleşmemiştir.

Ayrıca:1 Ocak 2005'de, Ravin ailesini Avusturalya'ya ziyarete gittiği sırada, aktör Josh Janowicz ile nişanlandı. Ardından ikili 19 Haziran 2006'da küçük bir töenle Melbourne Avustralya'da dünya evine girdi. Lost adlı dizinin çekimlerine kadar Los Angeles'da yaşadılar. Fakat 2007'nin Ocak ayında altı aylık bir evliliğin sonunda, ikili ayrıldı. Fransızca olan ismi Ravin küçük vadi anlamına gelmektedir. ismin orjinal hali Émilie şeklindedir.

edit: çiçekler yanında solar herhalde.
lost dizisinde, hamile kadın, anaç karakter, ana gibi yar olmaz, tarzı bakış açılarına maruz kaldığı ve hiç seksilik açısından bakılmadığı için kate'in gölgesinde kalmış oyuncudur.

oysa taş gibin biblo gibin hatun, koy aaron'u beşiğini geç bi' ağacın altına...
boyu kısa olmasına karşın * işlevsel bir hatundur.

diğer bir kısa için (bkz: elisha cuthbert)
kendisi aslında türk'müş. gerçek adı da leyla inan. kadıköy'de bir ehliyet kursu aracılığıyla ehliyet bile almış.
geçen sene çektiğim bir fotografım da kanıtım. *
görsel
lost dizisinin her bölümünde görmek istediğimiz karakter, onunla alakası olmasın o ekranın köşesinde olsun gerekirse. böyle altdudağını ısırsın, kaşlarını kaldırsın, gülsün gülümsesin ama üzülmesin ya. valla lostta kimler öldü umrumda olmadı ama bu kızın keyfi kaçsa gözlerim doluyor. bir de şu çirkin avustralya aksanı olmasa süpersonik bir insan olacak ama, onun da tadı ayrı diyelim.*
güzel ve sevimli olmasına rağmen antipatik bir ingilizce telaffuzu olan kadın.

(bkz: ingilizceden nefret ettiren telaffuzlar)

bunun yanında ilginç bir fotoğrafı da mevcuttur internet aleminde; (img:#34302)
evrimini tamamlamış insan.
Lost adlı mükemmel dizide oynadığı sezonlarda gösterildiği sahnelerde tükürürcesine anlaşılması zor biçimde sürekli ''where is my baby?'' deyip sonunda Allah kahretsin senide babynide'' dedirten yaratık...
ilk olarak the hills have eyes filminde ve sonrasında 2002 yapımı carrie adlı film'de (burada kötü rolde) gördüğüm, özellikle efsanevi lost dizisinde ününe ün katan güzel mi güzel bir aktristtir.
beğenerek izliyoruz.

edit : ulan bunun neyine eksi verdin dümbük?
güzlliği, göynümdeki aşk olmasa bile on para edecek derecede güzel hatun.
olsa da nikahı bassak.
yenir, yalanır, yutulur. oy oy oy. çok tatlı lan!
kendisine sözlük aracılığıyla ilan-ı aşk ediyorum. evlen benimle.
http://images2.fanpop.com...ton-3062147-1280-1024.jpg
http://www.glogster.com/media/1/3/93/63/3936352.jpg
http://img204.imageshack....41/emiliederavin16ga0.jpg
http://www.rankopedia.com/CandidatePix/4401.gif
dünyanın en güzel kızlarından biridir. * *
Hiç unutmam bi gün televizyon karşısında Roswell izliyorum yıl 2000 falan olmalı o sıra
Bu hatun ortaya çıkıverdi melek gibi.Tabi o zaman daha küçük daha sevimli hatta yüzünde şimdiki kaz ayakları olmadığı için daha da taş.Ahaa dedim.Allah neler yaratıyor.Rolü de güzeldi.Tess adlı uzaylı bir hatunu oynuyordu.Ki başroldeki Liz'i bile güzelliğiyle gölgede bıraktığından olacak ki iddaalara göre dizinin Liz'i shiri applebykısa sürede hatunumuzu kıskandı ve hatunumuz diziden ayrıldı.

Sonrasında bir süre göremedim ama hep aklımdaydı.Bi gün tv de gene zap yaparken Joseph Gordon Levitt'i gördüm bi an durdum.Ahada bi baktım bizim Emilie ile.Filmin adı ise Brick Nitekim film son dönemlerin en güzel kara film örneklerindendi ama yönetmenimiz bizi emilie'yi izlemekten biraz mahrum etmişti filmin toplamda 7-8 dakikasında anca gördük hatunumuzu.

Sonra lost vardı tabi.Tüm dünya Emilie 'yi orda tanıdı.Ama orda sevmedim ben onu.Kendinden pek uzaktı.Ayrıca J.J Abrahams sağolsun Claire Littleton adlı karakterin oğlu olan Aaron'ın bi gizemi olduğunu düşündük hep fos çıktı.Claire'in de bi action'ı yoktu.Daha iyilerini hakediyordu bence Kate rolünü de iyi kıvırırdı.

Neyse son haberlere göre Remember Me filminde Robert Pattinson'la kamera karşısına geçmesi ve oldukça ateşli sahneler çekmeleri iddaalara göre Robert Pattinson'un sevgilisini olan Kirsten Stewart'ı çileden çıkarmıştır * * Bu kıskanma olayı Bizim Türk ergenleri tarafından pek ciddiye alınmış Kirsten Stewart tan nefret eden bir grup kız Anti Kirsten Stewart Team Emilie de Ravin adlı grubu Facebookta arzı endam etmişlerdir.Tabi bu grubun bi de tam tersi vardır ki Team Kirsten Stewart anti AMELE(Evet doğru okudunuz) de ravin olarak yayın hayatına devam etmektedir. (bkz: saçmalık)
güzelliğin tanımı.
31 yaşında olmasıyla insanı büyük bir dumura uğratmış, dişi benjamin button.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel