bugün

Konuşuyor, yemek yiyor, oyun oynuyor.

Benim evdeki tavşandan pek farkı da görünmüyor böylece.
ürettiği bir içerik var mı görmedim. oturduğu yerden başkalarının çektiği videolara yorumlayan beleşçi youtuberımsı.
izleyici kitlesi nasıldır bilmem etmem ancak muhabbeti aşırı saran bir abidir kendisi. 90'lar gamer guy havası var hafiften. Bir hafta aralıksız muhabbet çevirebilirim bu adamla. Ne anlatsa sıkılmayacağınız biri.
r/place'de ülkemizi gerçekten iyi temsil etmiştir. izleyicileriyle türk bayrağı ve atatürk portresi çizmesi gurur vericidir.

ilgili video: https://youtu.be/dD50abgEudc
youtube'da geçmişi kapatmış olmama rağmen youtube'da her bir şey arayışımda karşıma videoları çıkan twitch'çi şahsiyet.
muhabbeti sohbeti güzel twitch yayıncısı. bir süredir ara ara takip ediyorum, temiz, düzgün bir adam. umarım göründüğü gibidir.
Botraenn. Bot basmayı bırak artık.
evde kalmış kadınların izlediği tiviççi.
(bkz: karınca çiftliğim) isimli youtube kanalının sahibi olmasıyla da bilinir. Börtü böcek bakımı üzerine muntazam malumatlar veriyor. izlenir.
Muabbeti güzel twitch yayıncısı, youtuber.

Genelde Türk olan ve güzel muhabbet sahibi, komik yayıncılar bulmak zor oluyor.

Takipteyiz kendisini. Samimiyetini bozmasın.
sapına kadar haklı twitch yayıncısı. delikanlı ve temiz çocuk.

https://www.youtube.com/watch?v=XlWoVXY2dAI

pezevenkler çete olmuş amk. biraz kafasını kaldırana bok atmayı adet edinmişler.
Cok yakisikli biri.

Twitch yayincisi kendisi. Muhabbeti de guzeldir. Allah sahibine bagislasin. (Keske bana bagislasa)
Göbeği salmış twitch yayıncısı, türkiye’de sarışın olmanın ekmeğini bir süre yemiş bir vatandaş.
Kendisine ve evonmoss adlı yayıncıya tavsiyelerim var, el altından sevgili olmanız ikinizin de twitch kariyerine bomba etkisi yapar. Tabi bunu alıştıra alıştıra yapacaksınız, beraber oyun yayınları, sokakta canlı yayınlar, mesela talk show yapıp her hafta bir ünlüyü/twitch yayıncısını/ youtuber’ı getirip hog ekibinin on binlerce liralık maliyetli projesi kadar izleneceğiniz yayınlar açabilirsiniz. Twitch yayıncılarını ve sevgililerini konuk alıp ben bilmem eşim bilir tarzı bir program yapabilirsiniz. Size kalmış, belki bir gün just millionaire abimiz bize söylemişti dersiniz.
Youtube'de Karınca Çiftliğim diye kanalı olan sempatik, yakışıklı, izlenilesi Twitch yayıncısı.