1. 1.
  sanbox mmo'dur.Uzay simulasyonu diyebiliriz.Learning curve'u uzun,süper keyifli oyundur...Eve'den farklı bir konsept.
  ... xxbar
 2. 2.
  (bkz: uludağ sözlüğün oyun cehaleti)

  ulan koskoca elite serisinin son oyunu hakkında sadece bir entry var.

  neyse aldık oynuyoruz. uzay hissini en güzel veren oyun olmuş 80'lerdeki ilk elite gibi. gerçek evrende geçmesi ayrı bir keyif. yapacak çok fazla sayıda aktivite olmamasına rağmen güncelleniyor sürekli. çok büyük bir bütçeli proje olduğu için grafiğin teknolojinin her nimetinden faydalanmış. interstellar'da gibi hissediyorum kendimi.

  arayüz mükemmel. gerçekten bir geminin koltuğunda hissediyorsunuz. göstergelere doğru bakıp doğrudan etkileşim kurmak çok güzel.

  şu an steam'de indirimli. %40-45 indirim var. 67 tl'ye geliyor. ilgilenenler kaçırmasın. sonraki güncellemelerde istasyonlara gezegenlere falan da inebileceğiz.
  1 ... inis mona
 3. 3.
  30 yildir bekledigim elite serisinin sondan ikinci oyunudur.

  Son oyunu icin:

  (bkz: elite dangerous horizons)

  Occullust rift ile oynanirsa tadindan yenmez. Siz siz olun bu oyunu oynamadan ölmeyin.
  Oyunda samanyolu galaksisi icinde her turlu noktaya gitme imkaniniz var. Bu da bu oyunu bir open universe (open world'un evren hali) yapiyor. Cogu yerde gecen ftl(faster than light) suruculeri yerine fd(frameshift driver) kullanilmis. Mantik olarak ayni mantikta zaten. Ne denilebilir ki kusursu bir oyun.
  1 ... cizmeli kedi
 4. 4.
  Haftaya epic games'te beleş dağıtılacak oyun, kaçırmayınız.

  Oyunla ilgili her türlü soru içik bir tık uzağınızdayım.
  1 ... alex morgan
 5. 5.
  bi elite carla değil.
  ... not alpha anymore
 6. 6.
  epic games'in işbu entry tarihi itibarı ile ücretsiz verdiği oyun.

  ekledim direkt kütüphaneye, dün sabahlattı namıssız oyun.

  oyun özetle "han solo olma" simülasyonu. samanyolu galaksisinde, bir uzay gemimiz var ve yıldızlararası kah kargo taşımacılığı, kah kaçakçılık, kah ticaret, kah yolcu taşımacılığı, korsanlık vs. her tür han sololuluğu yapmanıza olanak tanıyan oyun. yıldızlararası hyperspace zıplayışı ile yolculuk ediyorsunuz. ilk oynamamda bana hissettirdiği koskoca evrende önemsiz olduğunuz, uzayda yalnızlığın verdiği boktan his. yani "ulan çok yalnızım, biraz oyun oynayayım da, sosyalleşeyim, hem ne güzel online oyun" deyip bu oyuna sarmayın. daha da yalnız hissettiriyor. sonsuz uzayda tek başınasın hacı, sonsuz karanlık, binlerce ışıkyılı uzaklıktaki yıldızlar...

  hyperspace zıplamalar da yıldızın dibine ışınlamasa şahane olacak. ışınlanıyorsun bir anda devasa bir güneşin dibinde buluyorsun kendini. yıldızın kütle çekiminden kaçmak için kıçını yırtıyosun ondan sonra. o olmamış. olay ufkundan çıkana kadar gemi sıcaktan yanıyor.
  2 ... gamoreon
 7. 7.
  kütüphanenize eklemenizde fayda var, yakında yıllardır beklenen ek pakedi odyssey geliyor. artık gemilerden inip gezegenlerde ve istasyonlarda gezebileceğiz, fps kamera ve silahlar da ekleniyor.
  1 ... alex morgan