bugün

4 gün önce evinin önünde bir kızı rahatsız eden 4 serseriyi 5 dakikada krav maga ile hastanelik etmiş güçlü yazar. Saygılar !
inanma elissa seni şey yapmak istiyor.
Ben koskoca gap'ı bitircem bu hala benle mi uğraşıyor? ahahaha.
Öbürlaynn pes et artık ya.
Gerçekten başlık ve benzerleri bir anda hortladı bir şeyin sempatizanlığı yapılıyor gibi moderatörler yetkililer neredesiniz? demek istemiyorum.
Bu başlık neden tuttu anlamadım.
Kod adı yeşil değil miydi, elissa mı olmuş? Derin devletin işleri bunlar.
Ne demek kod adlı lan? Terör örgütü mensubu gibi:)
Kaslı erkekler karşısında süt dökmüş kediye dönüp ağzının suyu akan ama bizim gibi efendi erkeklere çemkiren saygısız yazarcık. Mardinden hiç dönmez inşallah. Suriyeye göç et kurtulalım senden.
Mardinde mi imiş .. mardin muhteşem bi yer ya.. çok şansli.. 1 kere gittim doyamadim.
Sen efendi olamayacak kadar üstteki entrydeki halin belli terbiyesizin tekisin.
Bayram bayram senle uğraşamıcam sana iyi çemkirmeler tırmala biraz daha hadi canım hadi.
Kırıcı çıkışlarını da alıp gitmesine salık verdiğim yazarcık. Sütten çıkmış ak kaşığıma bak sen. Kendini ne sanıyorsun sen. Efendi erkek görünce hemen ezin zaten. Fırlama ve kaslı erkekler karşısında ne şekillere giriyorsunuz biliyorum.
Bir de uyarmış acaba hangi hadle?
Öf çok kasıyorsun ya hadi by.
Hep junkmanın yüzünden baştaki entry silip kaçmış zaten kuku bey amca.
Abber senin kaç hesabın var gerçekten?
Kırıcı çıkışlarına Dev am eden yazar. Defalarca uyarmama rağmen umursamazca kırmak için çaba harcamaya devam edin siz. Kendisini donuza ekleyip uzak ama mutlu olsun diyorum.
Çatır çatır haksızsa eziyorum şekerim.
Kaslar ve motorlor beni pek ilgilendirmiyor.
Klişe takılmaktan beynin yanmış.
Yenisini taksana.
Sen ortalık karıştıran elti ya da görümce rolünü niye bu kadar benimsedin ya?
Kırıcı çıkışları olan donuza eklemelik yazar parçası. Kadın olduğu için her istediğini söyleyebileceğini düşünüyor. Ebe falan karıştırmış yukarda. Motorcu fırlama ve kaslı erkekler karşısında böyle davranmadığına eminim.
Ya bak olay şu ; elissa mı ne mardin sınırından kaçak çaymı sigaramı ne getiriyormuş dedikodu olmasın diye kod adıyla hitap edilmesini istedi xdearm olmaz junkman haksız diyor o kadar anladığım konu.

Bu arada junkman entry sini silip kaçmış haksız olduğu için.
bişey anladıysam arap olim amk.
Hurdacı manalı junkman haklı olabilir.
Ebeninkini tersten çay kaşığında sunuyorlar true ahahaha ayh çıldırcam.
ee mardin sınırında oluca noluyo?
Muro izledim bugün o öyle konuşuyor ya kafama esti öyle dedim. iyi biridir.
Kod ne reis?
Nick değil de neden kod?