bugün

en kuru saçı bile yağlandırma özelliği olan dandik şampuan markası. reklamlarda resmen tüketiciyi kandırıyorlar, o kadar ki, dava açsa bir tüketici kazanır bence... almayın, aldırmayın.
çok pofpoflu şampuan. hatta parfüm de diyebiliriz. bunla yıkandığım zaman sanki kafama caddelerde satılan '5 tl ye 50 cc' lik parfümleri döküyormuşum gibi hissediyorum.
sanırım koku olarak en güzel şampuanları üreten firma.

ama güvenemiyorum ürünlerinin kalitesine. bir ara profesyonel kuaförler ile çalıştıklarını belirten bir reklam yapmışlardı. o günlerden beri önyargım var.

kimyager ile, biyolog ile, doktor ile, bilim adamı ile falan çalıştık dese böyle olmayacaktı. *
devasa pazarlama bütçeleriyle medcezir dizisinin etinden sütünden faydalanarak başarılı reklam ve halkla ilişkiler kampanyaları yürüten marka.
son reklamlarında madonna'nın etinden sütünden yararlanan uyanık şampuan markası. ama madonna'nın bundan ne kadar haberi olduğu meçhul.

madonna'ya atacağım mesaj sonrası öğreneceğiz hep beraber.
bir şampuan gurusu olarak belirtmeliyim ki, su kalitesi ne kadar iyi olursa olsun bu marka şampuan hayatta iyi sonuç vermez. saç şekillendiricisinin de tüketici tarafından işe yaradığının söylenmesi, beni kesin çok büyük tahribatlara yol açıyodur bu diye endişelere düşürmüştür. çocukların, yetişkinlerin, herkesin ulaşamayacağı yerde saklanması gereklidir.
Yeni reklamının feminazi birisi tarafından yapıldığını düşündüğüm şampuan markası.
turuncu serisi bi harika dostum.

ne givircik ne düz ikisi arasında uyuz karışık bi dalgali saça sahipseniz mutlaka kullanın saçı mükemmel bi şekilde yumuşacık yapiyo elinizi çok rahat gezdirebilirsiniz daha rahat şekil aliyo ve saclar acayip hafifliyo. görüntü açısından da gayet parlak canlı.

tavsiye edilir kısacası.
yurdum insanının kullandığı,ilk şampuan markalarından biri
Saç bakım markasının ismidir.
Özellikle pembe olanı çok güzel kokuyor.
Kokusu bu kadar guzel kendisi bu kadar dandik baska bir sampuan oldugunu zannetmiyorum.
(bkz: ayağıdor)

(bkz: serbest çağrışım)
kuşkusuz saç kreminde öncüdür.
köpüğü hakketen on numara. tişikkirler teddy charles..
kokusu güzel fakat benim saçıma sanıyorum iyi gelmedi. ben kullandığımda da şekillendricisi, kremi birçok şeyi vardı. şimdi daha iyi olduysa bilemem.