halk arasında kullanılan bir cümledir, gerçek olup olmadığı belli değildir.
ağzı büyük olanın vajinası da büyüktür kadar gerçektir.
bu sonuca varmak için, gördüğün el sayısı kadar ötekindende mi gördün? nerenle ölçtün boylarını, bu merakın sonu iyi değil,dikkatli ol !
kızların evleneceği erkekte arayacağı özellik : el büyüklüğü.
(bkz: king kong un siki kaç cm sorunsalı)
gerçektir. kendimden biliyorum.
herkes bilir ki kazma, kürek sallayan eller büyük olur. kazmayı sikiyle sallayan bir marabaya rastlanmadığından kafadan yanlış olan önermedir.
Yüzde yüz zencidir.
boyu uzun olanın, burnu büyük olanın, ayağı büyük olanın şeklinde uzayıp giden listeden bir maddedir.
(bkz: eli skinde başlık açmak)
kafası büyük olanın götü de büyük olur kadar gerçektir.
aynı zamanda ayak numarası ile de doğru orantılıdır.
sözlüğün giderek amacının dışında hareket ettiğini belirten sözdür. bariz ortada ki inciden hiçbir farkımız kalmadı neredeyse.
(bkz: sözlüğün amacını yitirmesi)
(bkz: deneyip entry giren var)
Gerçeği yansıtan durum.
ayrıca da büyük yarrak büyük sorumluluk ister.
bunun burun önermeli olanı da var. o zaman ver elini karadeniz.
kız arkadaşımdan duymuştum. ona da annesi demiş. ama doğru değil beyler buradan açıklıyorum kesin bilgi.
inananın beyni kıvrımsız ve küçük olur.
yanlış bilgidir. eli ayağı derli toplu hiçte büyük olmayan ama ereksiyon olduğunda 25 santim penisi olan bir bildiğim var.
bilimsel gerçektir.
oran oranti durumunun destekledigi durum.
diyelim ki 30 cm var ama eliniz küçük. al sana dumur.
eli büyük olanın ayağıda büyük olur.ayağı büyük olanında pipisi büyük olur diyerek saçmaladığım önerme.saçma bir cümle.
bir iki örnek ile çürütebileceğiniz sözde bilimsel gerçektir.

coğrafya sana 11-15 demiş, evrim sana bunu layık görmüş dostum fazla kasma da yat kalk orta asyadan çıkan atalarına şükret. yoksa durum gerçekten vahimdi.