bugün

entry'ler (161)

karaoke barda cem adrian şarkısı söylemek

aklı olanın yapmayacağı eylem.

hz muhammed iyi bir müslüman değildir

doğru önermedir. hz muhammed in 40 yaşına kadar müslüman olmadığı bir gerçek. e o zaman çok iyiydi, çok güvenilirdi demenin mantığı yok. ne kadar iyi de güvenilir de olsa kafirlerin yanacağı kuran da geçmiyor mu kardeşim. ha yok adam kureyş kabilesinden, kabilesinin bütün büyükleri putperest, ama kendisi hazreti ibrahim in dinine inanıyormuş, bırak yav. adam 40 yaşına kadar putperestti. allah ım sen bana sabır ver yarabbim.

filistin için ölen solcular

(bkz: mavi marmara da ölenler madımak ı yakanlardır)

hz muhammed iyi bir müslüman değildir

bazı insanların iddia ettiği tespittir. yok artık. bahaneleri de şuymuş. yok efenim hz. muhammed resullullah 40 yaşına kadar müslüman değildi. ömrünün yarısını kafir olarak geçirdi. yok artık.

edit: en iyi müslüman benim bu arada

mavi marmara da ölenler madımak ı yakanlardır

(bkz: filistine yardım edip komşusunu aç bırakan vicdan)

5816 sayılı atatürk ü koruma kanunu

türkiye nin faşist bir devlet özelliği göstermesinin sebeplerinden biridir.

vladimir makarov

çaylaklıktan kurtulup nanik yaptığım çaylak.

eli büyük olanın siki de büyük olur

gerçektir. kendimden biliyorum.

filistin diye ağlayan türbanlılar

vicdani mastürbasyon yapan türbanlılardır.

rte recepbey tayyeap

düşük zekalı kemalistlerin aklı sıra yüce önder, son osmanlı padişahı 1. Recep Tayyip Erdoğan' a taktığı lakablar. lütfen böyle şeyler yapmayalım arkadaşlar. ayıp oluyor ama.

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum, seri eksi oy almak beni daha da tahrik ediyor.

türk ve arap kanı birdir

"neredeyse doğru önerme. biri ABD' ye diğeri ingiltere' ye satılmış kana sahiptir." diyen arkadaşlarım var. oysa öyle midir? ikisi de birbirinden asil müslüman halkların kanıdır. gün gelir devran döner, bu hesap sorulur o hristiyan, yahudi kafirlerinden. yolumuz açık olsun din kardeşlerim. allah-u ekber.

subay çocuklarının ukala olması

(bkz: vatani görev olarak subay karılarına hizmet etmek)

subay çocuklarının ukala olması

karşılaştığım gerçek. ben askeri lisedeyken basket oynamaya giderdik. bir bakardık bu elemanlar da oynuyor. biz okulun verdiği ve giymenin zorunlu olduğu kırmızı dandik eşofmanları giyerken, onlar en güzel adidas, nike eşofmanları giyerlerdi. neyse konumuz bu değil.

neyse efendim, bu insanlar öyle bir yetişirler ki. yıllarda lojmanlarda kalıp, beleş yiyeceklerle semirirler, dışardaki hayatı bilmezler, babaları çalışırken kendileri bunu sefasını sürerler.

not: yalnız çok küçük bir azınlık bu genellemeye girmez. onlar da işin garibi çok iyi, çok saf olurlar.

filistine yardım edip komşusunu aç bırakan vicdan

filistine yardım edip komşusunu aç bırakan vicdan

dincilerin sahip olduğu vicdandır. bu insanlar genelde şovlarla iyilik yaparlar. aslında kendileri de yukarda bir allah olduğuna inanmaz. allah için değil kendileri için iyilik yaparlar. tek amaçları kamuoyunun dikkatini çekmektir. yazık. bak üzüldüm şimdi filistin de yardım bekleyen gariban insanlara. böyle bir ikiyüzlülüğün kurbanı olmak ne kötü.

jackthebasser

subay çocuğu kesin.(#8302575)yoksa bu kadar alınmazdı.

etme bülbül dünyası

(bkz: ötme bülbül dünyası)

vatani görev olarak subay karılarına hizmet etmek

türkiye deki vatani görev anlayışının ürünü. şimdi efenim askeriye öyle leş bir ortamdır ki* gariban vatandaşları alırlar, vatana hizmet edeceksiniz derler. sonra ordu evine gider bir kısmı. ordu evine giden kısım subay karılarına, subay çocuklarına garsonluk, bahçıvanlık, hamallık, berberlik vb. hizmetlerde bulunurlar. yok saç traşı 1 tl, yok çay 10 kuruş. ucuz işçi oluyor diyeceğim, ucuzu geçtim beleş işçi bu askerlerimiz. bu vatana en büyük ihanet - kanımca halka yapılan ihanettir- gene bu vatanın askerlerinden geliyor. ne ironik.

filistin için ölenlere islamcılar terörist diyordu