bugün

kullanıldığında, ağızdaki tüm dişleri tanrı tekrardan süt dişine dönüştürmüşcesine saf ve tertemiz hissettiren alet.
tembelliktir. dişimi bile fırçalamaktan acizsem öleyim lan.
küçüklüğümden beri bir tanesinin hayalini kurduğum, üşenip gidip almadığım zımbırtı.
benim diş etlerimi paramparça edeceğini tahmin ettiğim alet. ya da isminden tırstım; elektrikli diş fırçası... yok 3000 motor bobinli pistonlu abs sistemli amınakoyim.
sıradan fırçanın aralıksız yüz yıl kullanımında temizleyemeyeceği kadar işini iyi yapan alet.
pillidir o.
farklı yerlerde kullanılır, erotik shopa gitmeye utanan bir nesil neler üretir hayal edin.
fiziksel veya zihinsel engeli olan, disini fircalamaktan aciz insanlar icin dizayn edilmistir.
ben bu bilgiyi bizzat doktorun agzindan duydum ve sonra da ic rahatligiyla kullanmaya devam ettim.
bazi kizlar tarafindan diş fircalamak disinda kullanılan alet.
.pilli diş fırçası demek daha doğrudur.
pilli saç fırçasına ilham kaynağı olacak bir icat.
normal fırça, çalı süpürgeyse, elektrikli diş fırçası elektrikli süpürge gibidir. çok ama çok iyi temizler. diş fırçalamaya üşenen ya da fırçalıyorum ama pek temizlemiyor diyenlere tavsiye olunur. *

edit: şarj ediliyor.
insana kendini kötü hissettiren alet. daha da kullanan namerttir !
Basligi donenleri diyorsaniz matkapla dis fircaliyormus hissi yaratiyor ama temiz disler icin sart.
-çılgın bilim insanları yapımıdır, yakında bir yeri sileni de bulmalarından korkuyorum.
çok amaçlıdır, bazı kadınlar bilir.
neden bu kadar pahalı olduğunu merak ettiğim ürün. iyisi cidden çok çok pahalı
Ben bir bunu birde gözlük üstüne silecek taktırmayı düşünüyordum. Babam oldu olacak buharlaşma önleyici sıcak hava sistemi de taktır tam olsun deyince hıp kestim mevzuyu.
Aynı Mantıkla elektrik süpürgesi, çamaşır-bulaşık makinesi hatta araba bile boş ürünler.

Eşek diye bir şey varken neden araba yani misal.
Korkarım ben
Ya ağzımın içindeyken kısa devre yaparsa.
bundan bende var ama bana biraz şov gibi geliyor. tamam faydası yadsınamaz ama ne biliym kullanması da bana zor gibi geceleri mesela dişimi bununla fırçalayamıyorum sesinden dolayı.
Demek ki bir farkı var ki üretilmiş aq atanamayan einsteinlar sizi.
gerçekten farkı çoktur * diş doktorları bile öneriyor.
Faydasız boş bi alet olduğu doğru değil. Ama kesinlikle gereğinden fazla pahalı oldukları doğru.
kullanan biri olarak söylemek isterim ki; kesinlikle şiddetle tavsiye ederim.

ayrica başlığın pilli diş fırçası olması gerektiğini de belirtmek isterim.