bugün

çok kötü olaylara gebe olabilecek durum.evdeki muhabbet kuşları mumdan korkuyor ve karanlıkta da sağa sola çarpıyordu.uzun uğraşlar sonucu ikisini de elimle yakalayıp kafese soktum.o kadar korktular ki uyaranlara tepki vermemeye falan başladılar.şimdi normal gibiler.yemlerini falan bol bol koydum. sularını değiştirdim, kendi odama aldım onları.uykum tam yoktu.telefonda yüzde 8 şarj kalmıştı.dedim bari not kısmına günlükmüş gibi bi şeyler yazayım.notu açınca aklıma geldi.dedim internetten bi hikayeyi çabucak kopyalıyıp telefona atıyım.wifi yok haliyle.paketim de yok.saatlik 1 liralık paket yapayım desem telefon titreşirken şarj iyice bitecek zaten karanlık modda çalışıyor.paket yapmadım açtım interneti.yarım dakika geçmeden bi mesaj geldi:bugün 10 tl'lik internet kullandığınız için gün bitimine kadar size başka boru sokmayacağız.neyse allahtan bi kaç tl aylarca gidiyor.bi babamı ararım o da meşgule alıp arar beni.ama 10 tl yani bildiğiniz aklınızda bulunsun paket yapmadan girerseniz sonucu bu.artık rahatım.şarj da hala yüzde sekizde.kendimi çok yalnız hissediyorum.dışarda bi tane ışık yok, şimşek falan çakıyor güzel manzara ama paylaşacak kimse yok.
elektriklerin kesilmesi durumudur.
Eğer gece vakti gittiyse ve siz hala uyanıksanız...

Evet sıçtınız.
bu arada şarj hala yüzde 8.ahaha nasıl bi şarj lan bu.
Kim cong-in eseri bir kesim olması muhtemeldir.
bursa gibi bir şehirde 2014 yılında bazen rüzgar sonrası bazen ise ortada hiçbirşey yokken olur. dün oldugu gibi.
mesela bu başlığı okurken gitseydi baya korkutucu olurdu.
yanınızda deli bir arkadaşınız varsa ve telefonunun ışığını suratına tutup manyak manyak yüz ifadeleri takınıyorsa ya gülmekten ya korkudan -her türlü- altınıza etmeye sebep olacak durum. bu gece uyku yok bana. yani pek de komik gelmedi. *
Gecenin bu vaktinde kesilmişse ve siz hala uyanıksanız ve ders çalışmanız gerekiyorsa sövmenize sebebiyet verir.
geceleri başıma gelecek en güzel şeylerden biridir. yıldızlar artık rahatlıkla gözlenebilir. tavsiye ederim göğe bakın.
Beşiktaş'ta bu gün 12 saatten fazla sürendir.
Şu an olmuştur. Size de oldu mu?
Eğer bilgisayarda iş başındaysanız delirtir, çıldırtır, kafayı yedirtir. Uğraştığınız şey kaydolmaz. Elektrikler geldiğinde bulamazsınız. Baştan başlamak zorunda kalırsınız kim bilir kaç saatlik işe. Acı verir.
onu bunu bırakta susuzluk çok kötü.
dışa dönük olan gözlerini kapatıp, içe bakış gözünü açmana vesile olur.

uyanık olman uyuyor olman anlamına gelir çoğu kez, bunu anlarsın o zaman.
hep de duştayken kesilmesidir. korkutur. bir de çıplak çıplak dışarı çıkarır.
Sinir bozan birşey.
Tam entry girerken gitmişse gelmişine geçmişine sövdüren kesintidir.
Tam ders çalışmaya karar verdim. Bilincimi ve ortamımı buna göre hazırladım. Elektrikler gitti.
şu devirde şu yılda olmaması gerekendir alışmışız biz tabii kesilmelere belediyeler anca bina dikip kaldırım yapmakla meşgul olsun su gider elektrik gider nasıl poktan bir iştir bu.
içim ürperiyor ya evde yoksan!
Afedersiniz ama yalanlarınızı sikerim orospu çocukları. Hava şartları nedeniyle sebeke hatasıymış. Lan şerefsizler istanbul bundan beter havaları gördü. Sadece yağmur var rüzgar bile yok. Yaģmurda öyle mersindeki gibi şiddetli deģil. Belli ki başka bir orospu çocuklugu var isin içinde. Bize bunlari 3 gundur yasatanları, bu yasatanlari basimiza getirenlerin ta amina koyayım. Cildirttiniz amk cocuklari.
Yıl olmuş 2017 hala mı dedirtir.

Avrupa ülkelerinde böyle şeyler olmuyor azizim*
küçükken en sevdiğim anlardandır. aksiyon bulamıyorduk o zamanlar.
Doğalgazı da beraberinde kestiği için kışın kabus gibi olan durumdur. Resmen donuyorum.

Edit: bunu eksileyen kişi sanırım benden nefret ediyor don da geber falan mı dedi naptı eksilerken. Güldüm. Saygılar.

(bkz: neden eksilendiği anlaşılmayan entryler)