1. 1.
    çok kötü olaylara gebe olabilecek durum.evdeki muhabbet kuşları mumdan korkuyor ve karanlıkta da sağa sola çarpıyordu.uzun uğraşlar sonucu ikisini de elimle yakalayıp kafese soktum.o kadar korktular ki uyaranlara tepki vermemeye falan başladılar.şimdi normal gibiler.yemlerini falan bol bol koydum. sularını değiştirdim, kendi odama aldım onları.uykum tam yoktu.telefonda yüzde 8 şarj kalmıştı.dedim bari not kısmına günlükmüş gibi bi şeyler yazayım.notu açınca aklıma geldi.dedim internetten bi hikayeyi çabucak kopyalıyıp telefona atıyım.wifi yok haliyle.paketim de yok.saatlik 1 liralık paket yapayım desem telefon titreşirken şarj iyice bitecek zaten karanlık modda çalışıyor.paket yapmadım açtım interneti.yarım dakika geçmeden bi mesaj geldi:bugün 10 tl'lik internet kullandığınız için gün bitimine kadar size başka boru sokmayacağız.neyse allahtan bi kaç tl aylarca gidiyor.bi babamı ararım o da meşgule alıp arar beni.ama 10 tl yani bildiğiniz aklınızda bulunsun paket yapmadan girerseniz sonucu bu.artık rahatım.şarj da hala yüzde sekizde.kendimi çok yalnız hissediyorum.dışarda bi tane ışık yok, şimşek falan çakıyor güzel manzara ama paylaşacak kimse yok.
    3 ... en az 135 yapacak
  2. 2.
    elektriklerin kesilmesi durumudur.
    ... brained man
  3. 3.
    Eğer gece vakti gittiyse ve siz hala uyanıksanız...

Evet sıçtınız.
    3 ... concortnoktacommm
  4. 4.
    bu arada şarj hala yüzde 8.ahaha nasıl bi şarj lan bu.
    ... en az 135 yapacak
  5. 5.
    Kim cong-in eseri bir kesim olması muhtemeldir.
    ... cybrstn
  6. 6.
    kitap okumaya zaman ayırmaya vesile olan olaydır.
    ... sehnsucht
  7. 7.
    bursa gibi bir şehirde 2014 yılında bazen rüzgar sonrası bazen ise ortada hiçbirşey yokken olur. dün oldugu gibi.
    -1 ... ukraynali
  8. 8.
    mesela bu başlığı okurken gitseydi baya korkutucu olurdu.
    ... bosol bosol bobosov
  9. 9.
    yanınızda deli bir arkadaşınız varsa ve telefonunun ışığını suratına tutup manyak manyak yüz ifadeleri takınıyorsa ya gülmekten ya korkudan -her türlü- altınıza etmeye sebep olacak durum. bu gece uyku yok bana. yani pek de komik gelmedi. *
    ... princesse
  10. 10.
    Gecenin bu vaktinde kesilmişse ve siz hala uyanıksanız ve ders çalışmanız gerekiyorsa sövmenize sebebiyet verir.
    ... kortikosteroid