bugün

devlet bize yardım etsin mantelitesinde olan, batı'da yaşayan vatandaşların ödemesini dolaylı yoldan üstlendiğii kürt'tür.
(bkz: yeni başlayanlar için provokasyon)
SAYISI ÇOK OLAN KÜRTTÜR VE KISMEN DE HAKLIDIR. BURADAN ATIP TUTMAK KOLAYDIR AMA PEK AZ KiŞi YÜZLERiNE KARŞI KAFA TUTABiLiR. ONLARIN YERiNE BiZ ÖDÜYORUZ NASILSA GELEN ELEKTRiK ZAMLARI iLE.
devleti elektrik parası ödemeyen türk, elektrik parası ödemeyen arap, elektrik parası ödemeyen çerkez, elektrik parası ödemeyen boşnak, elektrik parası ödemeyen çingene vs. ile eşit zarara uğratan kürttür.
yıllarca beleşe, avantaya, kolaycılığa devlet eliyle alıştırılmış bir etnik unsurun doğal ve olası aktivitesidir. Üremekten başka bir olayları yok. Utanmasalar onu da devlet yapsın diyecekler.
(#6749104).
(bkz: devlet bize bahmiyir)
demek ki bizim devletten elektrik alamamış başka taliplerini bekleyecekmiş.
(bkz: kürt sorunu tartışmalarında kaçak elektrik eşiği)
bunu bir kenara koy da hortumların nereye bağlandığına da bak bakalım. sahi biz birbirimizi dikdiklerken arkadaki yumurtaların kaybolduğunu hiç farkedeniniz yok mu?
Yuh artık.

https://www.facebook.com/...20&type=1&theater
(bkz: Kürt)
Dövlet bize bahmiy diyen kürttür.
orospu çocuğudur.

nice aileler var borçtan harçtan fatura ödeyemediği için soğukta oturan.

siz misiniz bu alemin tek akıllısı.
akıllıdır doğuda yaşamayı bilen ve bir o kadar da hayatı boştur

(bkz: devlet bize bakmıyor)

--spoiler--
hayır neden baksın abisi sen devlete olan borcunu öde iyi bir vatandaş ol sonra düşünülür hainlik akar sofralarından.
--spoiler--
Annemin arkadaşının ağzının payını verdiğidir. Anneme ziyarete gittiğim 15 günlük süreçte bizim annemin sitesinde oturan rüküş kokoş bir aileninde yeğeni gelmiş beni sormuşlar bir aracılık istemişler ve tabii ki haberim olmadan ters tepki görmüşler ve bir gün annemin arkadaşı xxx teyzeyle annemi yemeğe çıkarmaya niyetlendiğim gün sitenin bahçesinde daha önce 1 kere gördüğüm kadın yakaladı beni yanında da kolundan tuttuğu yarma yeğeni ''bak güzel kızım bu benim yeğenim bilmem kim ' şaşkın şaşkın nerden geliyor bu cesaret diye düşünürken annemin arkadaşı bombayı patlatır kadın ikinci cümlesini kurmadan ağzına tıkar ve konuyu kapatır.

-siz burda kızlarımıza hele de bizim sarışın beyaz pamuk gibi kızımıza göz dikeceğinize elektriklerinizi ödeyin hayde..

Aynı zamanda arsız haddini bilmez Kürtlerdir.
Batı' daki çoğu insandan zengin bunlar. Bir eve aylık 1.000 lira kira veriyorlar ama elektrik faturası ödemiyor beyefendiler.
Normal bildiğin Kürt, standart. Odeyeni desen ilgimi çekerdi.
Yaa çok haklısın kürt kardeşim, anlayışın için sağ ol...
görsel
Haklısın kürt kardeşim, türkler enayinin önde gideni...
görsel