bugün

Oğlum şaka mısınız, ölen insanların muhasebesini tutmak ne demek. Ölü primciliğinizin amk! Madem bu kadar hassassınız siktirip gidin yardım edin!!
Çok kötü geceydi Rabbim yar ve yardımcımız olsun.
Sadece devletin açıkladığı rakamlara itibar edilmesi gerekir.
Resmi rakamlar dışında sayı verenler suç işlemektedirler.

Saat: 9.38 itibariyle resmi ölü sayısı 20 dir.
bazı angutların sanki mağazada mal sayımı yapıyormuşçasına insan saymasıdır.
ulan zibidiler size mi kaldı skor tutmak. böyle bir başlık açılmasına izin verenlerinde beynine çakayım. nasıl ergenlersiniz la siz. hele birde hala böyle bir olaydan bile siyaseten laf sokma peşinde olan orusbu evlatlarına girmiyorum bile.

hiç bir resmiyeti olmayan sik kafalı ergenlerin sanal dünyadan sağdan soldan görerek yazacağı yalandan sayılardır. sizi yetişltiren ana babaların ağzına sıçayım.
Resmi kaynaklara göre son durum:

Elazığda ikisi kalp krizi okmak üzere 13 kişi hayatını kaybetmiş,
Malatyada ise 5 kişi vefat etmiştir.

Enkaz altında arama çalışmaları sürüyor.
bazı tv kanalları 60 olduğu söylemekte.
Birçok ölünün hiçsel ve buharlı ceset muamelesi göreceği sayı. Yalan Resmi ağızların aşiyanıdır.
Durum yarın akşam netleşir.

Kimse ne olduğunu tam olarak bilemiyor.

Anca dua ediyoruz orada çalışanlara insanlara yardım edenlere Allah güç kuvvet sabır versin.
99 depreminde sabah 7 gibi radyolardan ölü sayısı 30 küsür demişlerdi. ben bunları izmit plajyolunda yüzlerce enkazın başında evlatlarını, annelerini arayan insanların feryatları arasında dinlemiştim radyodan.
kısacası hiçbir zaman gerçeği söylemeyecekleri sayıdır.
inşallah çok olmasın dediğim rakam.
Çok geçmiş olsun, ölenlere allahtan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyorum.
100'den aşağı olacağını sanmıyorum.
Birçok yıkık binada enkazda insan aranıyor şu an
Bakan tarafından yapılan açıklamaya göre depremde can kaybı sözkonusu değildir.
(bkz: depremde can kaybı sözkonusu değil)
Aldığım duyumlar ile sabaha kadar 60ı geçeceğini tahmin ediyorum şimdiden milletimize büyük geçmiş olsun ölenlerin yakınlarının başı sağ olsun.
allah rahmet eylesin.