bugün

Onuncu nesil, çoğunlukla dini ve ahlaki konularda yazan yazar.
atatürk düşmanı şakirt.
Din bile bilmeyen bol bol sallayan, cemaat ortamlarında büyümüş bi zavallı. kendisine al-imran 103. ayeti okumasını tavsiye ediyorum.

Not: sen şimdi rabıtada yapıyorsundur, hay komik seni.

Edit: çok güzel kıvırıyor lan durduramıyoruz.

Edit2: garibimin üstüne gittim herhal, kafasınca beni alt edecekken aldığı cevaplardan ve sorduğum sorulardan dolayı kuyruğu sıkışmış olacak ki iran'a genelev bulmaya gitti sanırsam.
aslan sözüm söz ıspatla kolumu keseceğim. bu arada bir daha dinle ilgili karşıma gelme cahil şey seni.
(#18647736) diye yazdıktan sonra (#18950091)no'lu entryle kendi kendini yalanlamış yazar. Kaynaklarla falan değil boş boş konuşan şakirt.
Kendisine nick altımda cevap verdim ama bir daha bazı şeyler hakkında cevap vereyim.

yavrum kimse şia'yı islamiyet'in üstünde tutmuyor, rahat ol sen. bana sen oku, idrak et demişsin sen daha hakemi, cemel vak'asını, şeriati bilmiyorsun, bilsen eminim o ayeti okuduğunda yorumun çok farklı olurdu. ha bide utanmadan hala hz. muaviye hadis katibi vs. diyosun ya, bunu söylerken ne içtiysen aynısından istiyorum. adamın daha ne zaman müslüman olduğunu, emevi kabilesini bilmiyor, gelmiş sallıyor. böylelerine akıl fikir ihsan eyle rabbim.
http://galeri2.uludagsozl...islam-ne-guzel_283174.jpg
yobaz kelimesini birebir karşılayan, kendince ahkam kesen cahil.
1400 yıl öncenin kafası ile yaşayan, arap hayranı bir gerici.
Hani senin kutsalın islam dini ya; benim de öyle. Mesela başkasının da kutsalı Atatürk belki de. Ama sen amansızca saldırıyorsun Atatürk'e, ve onu kutsal sayanlara; bunun ifade özgürlüğü olduğunun bilincinde olarak. Elin adamı da bizim dinimiz hakkında kötü konuşunca destekliyorsun ceza almasını.
Yusuf islam önce islamı sonra müslümanları tanıdım, yoksa müslüman olmazdım der; büyük vebal altındasın bilesin. Bunun farkına vardığında düzeltme Şansın da olmayacak. Çünkü zehrini çoktan insanlara akıtmış olacaksın. Bu toplumu helak edeceksiniz şu kafanızla ona yanıyorum.
zaman gazetesi şakirti.
kendisine bir hediye vermek istediğim yazar.

http://www.metinnalburiye...oads/2012/05/kurek_03.jpg

seç beğen kardeşim. anladın sen onu.
yazdıklarıyla ses getiren, yankı yapan güzel yoba.. aman pardon yazar kardeşimiz. neden ? çünkü içi boş...
(bkz: 23 nisan faşist ritüel hareketleri)
bu başlığın sahibi yazar.

allah akıl fikir dağıtırken zaman gazetesi okuyordu sanırım. (#19449281)
"biz" dendir. hoş gelmiş.
büyük islam alimlerinden olan filozof.
başlık açıp ayarı alınca kaçan yazarlardan biri daha.

babadan oğula nesil bunlar.
(bkz: şakirt alert)
(#18695362)* (#18714689)* dikkat aman dikkat. çevresinde ki kadınlara sabır diliyoruz.
el kaide safında, atatürk düşmanı, şeref konusunda büyük sorunlar yaşayan onuncu nesil yazar.
(bkz: atatürk e hakaret eden din kültürü öğretmeni/#19715992)
başlığın içeriğini anlamayıp, böyle bir yorum yapmış yazarımsı.
belli ki atatürk düşmanı bir din kültürü akp bilgisi öğretmeni. pardon ahlak bilgisi diyecektim!
geri döndüğünü anlamam için sol framadeki "anti atatürk" başlıklarını görmem yeterli oldu.
akp gençlik kollarının sözlüklerde aktif olmasının bir sonucu olarak sözlükte yazar olmuş, yani beynini, ki varlığı tartışılabilir, kiraya vermiş zattır. an itibariyle gezi parkı konusunda kendini yırtmaktadır. (#19908201)
Atatürk hakkında kaynakla konuştuğunu iddia eden, kaynaklarını da alıp gelmesini önerdiğim yazar. Tarihi sana anlatan cemaat hocalarını da al gel. Ne zamandır kurt kapanı soru ve cevaplarımla cemaatçi kilitlemiyorum. Bizim de nefesimiz kuvvetlidir evladım çözeriz seni.
(bkz: alın bunu buradan)
sağlam yazardır. çapulculara dert olmuş nedense.
(#20165825) çok doğru tespitlerde bulunmuş yazardır.