bugün

yıllardır burun kıvırdıkları yere adım atmışlar biz buraya ömrümüzü verdik ekşi sözlükten gelen 3 tane hanım seçip ganimetim olarak götürmek benim hakkımdır.
birazdan kalkıp gitçez kardeş, boşuna yorma kendini.
işinize gelince yerden yere vurduğunuz islamdan yararlanmayı çok iyi bilirsiniz !
size evimizi açtık bu kadarı da olsun.
Nedir bu zafer kazanmış komutan edası?
Daha yeni okunmuşken ekşi sözlüğün selası.
Bak çıkıyor mu hiç ekşi yazarlarının sesi sedası?
Zall da birazdan fetvayı patlatır; helaldir, yürüyün.. diye.

Değme keyfime..
gelenlerin tamamı erkek yalnız. aralarında suriyeliler afganlar falanda varmış..
Bu igrenc otesi baslik nasil acilir. Nasil bir akıl tutulmasi. Ekşi sozluk deprem yasamista bizler depremzede olarak uludaga sığınmış gibi hissediyorum. Kendimizi ifade edecek, ifade edilen dogrulari okumak uzere geldigim sözlükteki baslik bu olmamalı. Ne olursunuz artık bir nebze ilim ruhunu yakalasin sozluklerimiz. Saglicakla kalin.
islam dini der ki: ekşi sözlükten 3 bayanı ganimet alın.
Konuya islam uygulamaları açısından bakıyorsak, kızlardan birinin zall ile evlenmesi durumunda bütün ekşi yazarları zall ile hısım olacağı için azad olunurlar.
görsel

hayaller ve gerçekler..
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı).
sıra size geldiğinde vakit çok geç olacak.
Burada bu başlığı açarak alınan kararın iğrençliğini ve geldiği anlamı sulandırmanın bir anlamı yok. Yarın öbür gün burası için de aynı şey olur aval aval bakarsınız. Kaldı ki VPN değiştirerek ekşi'ye girmek isteyen girer yine. Burada bir duruş sergilemek lazım ve bu duruş da kesinlikle bu başlık'ta ifade edilen olmamalı. Az olgun olun ve sizden nelerin alınmaya çalışıldığını anlamaya çalışın lütfen.
Sanki deprem bölgesinde yardım kolisi alıyo pezemeng.
Bazıları da pek gururlu, uğradık gideceğiz falan diyorlar. Nereye gideceklerse ahahaha. Bu arada elinde baltayla mağara önünde bu kadar bağırırsan ve senin üçten birini kaçırırsın öyle, mutlu musun şimdi sn yazar?
iğrençlik konusunda buranın da ekşi sözlükten pek farkı yokmuş !
bayan? pardon ama sensin bayan!
Kadına kadın demeyi öğrenin önce.
bu ne artık.. ekşiden bağyan vardır ayrıca olsa olsa..
Hakkımızdır .
ganimet: gayri müslimlerden savaş yoluyla elde edilen her türlü mal ve esirleri ifade eden terim. ·
bu tanıma göre ekşiden gelen kadınlar ganimet değil,misafirimizdir.
zekâ kıtlığı yaşayan yazar beyanı, sen git ganimetin ne demek olduğunu öğren önce hıyar.
En azından g..lerini tokatlamamıza izin versinler. Hakkımızdır.
ekşiden gelen biri olarak, başlığı açan dalkavuğu ve ona destek çıkan andavalları görüp üzülmeme sebep olan başlıktır.

ulan mizah mizah da bir yerde durun be kardeşim.
Zamanında sovyet bloğu ülkelerinden kaçıp da Türkiye'ye çalışmaya gelen kadınları anımsatan başlık*.