bugün

Hesabımın şifresini unuttum..
Fakat sık sık girip okuduğum güzel platform..
Ulu sozlukten sonra modasi gecmis sozluktur.
milli maç sebebiyle yine çökmüştür.

gel hele gel fransız rejisine lafımız var daha.
temelli çöktüğü günleri de görürüz inşâAllâh.
An itibariyle çökmüştür ve Uludağ sözlük hala ayaktadır!
çökmüştür.
edit: çökmüş hali (bkz: tuhaf sözlük)'den hızlı çalışmaktadır.
Yarısını enes batur 100 bin baloncuğa almış kesin bilgi yayalım..
uygulamayla gayet de girilebilmektedir.

görsel
Her fikre katılacağız diye bir şey yok ama Türkiye’nin en kalifiye beyinleri burda yazmaktadır.
Herkes gırgır şamata komiklik peşinde. Biri de yazmamış "503 Service Temporarily Unavailable nginx" ne demek diye.
Sorsan hepsi mr. Robot bu yazanların.
Şahsen üzülürüm ekşi sözlüğün başına bir iş gelse. Tonla bilgi olan bir site, çöp bilgiler de barındırsa, ayıklamasını bilen için büyük kaynak.
günde 40 defa uğradığın mükemmel platform.
umarım kapanır dediğim boş beleş platformdur. evet...
Demokratik bir platform tabi bazılarında alerjiye neden oluyor.
Ekşi sözlük için Terörist kampı da denilebilir. Galiba oradakilerden bazıları burada, bariz belli oluyor.
Düzenleme getirilmesi şart.
Çökmesi yıkılması sorun değil, sorun orası bitince buraya kayacak olan o kadar terörist olması.
arama motorlarında uludağ sözlük diye aratınca en üstte çıkan forum.
Gene çökmüş, birazdan piç gibi bakarlar buraya salya sümük almayın içeri.
Edit: bu sefer cabuk toparladı, güldürmedi.
görsel
Gece süprizini yine yapmıştır * ulan ekşi ulan ekşi
(bkz: dreamland)

ekşi sözlük'teki o entry'leri ağzın sulanarak okursun, senin de bir fikrin vardır ama sen hiçbir şey yazamazsın, yazsan kimse görmez. ha, işte o an elim adres çubuğuna gidiyor; uludagsozluk.com yazıp, o konuya burda yorum yapıyorum. elden geldiği kadar tatmin ediyor bu da.
Yine toy oğlanları kandırdığım site. Kadınmış gibi entry giriyorum anında mesaj atıyor veletler. Lan salak mısınız oğlum. Siktirin diğer entrylerime bakın bakalım ben kadın mıyım ahsjsjkskdls.
oto boka başlık açan ergenlerle dolmuş sözlük sitesi.
PlayStation 5 duyurulduğundan beri Sahibinden.com'a dönen sözlük. Herkes PS4'ünü satma peşinde.
Bir numarası kalmayan sözlük.
Yazarlarının ''Guacamole'' tarifi verebilirim vaadi ile kız düşürmeye çalıştığı platform.

Sonra da ekşi sözlük Uludağ'dan üç gömlek üstün diyorsunuz. Tabi üstün aq et sote ile kapya biber ile kız kovaliyorsunuz cahil picler
gram sevmiyorum orayı.