bugün

Uludağ sözlük gibi kendisine ait bir galerisi olmayıp, başlıklara illa link atarak görsel eklenebilen sözlük.
Ruh hastası doludur. Bura da öyle olabilir ama en azından burada biri size iftira attığında veya küfür ettiğinde bir ceza alma ihtimali var. Ekşide ise densizler hakkınızda her türlü iftirayı atma hakkına sahiptir. Madem öyle ssgnin anasına bacısına söveyim diye düşünürsünüz ama adamın kenafir gözleri cemcük ağzı ve kel sarı kafası aklınıza gelir, bu çakal beni siler kendini de haklı çıkarır te amerikalardan deyip vazgeçersiniz.
anlatılanlara bakılırsa ulu sözlükten bir farkı yoktur. cidden nerede yazacağız biz yahu? nereye hicret edelim yol gösterin...
Kalkıp yer yer buraya laf ediyoruz ama ekşi uludagdan beter durumda trolleri başlıkları ile sona doğru gidiyor adeta.
Eksi ciddidir ironi azdır. Ulu öğrenci doludur ortam yuvasıdır.
türkiye'nin en çok tıklanan sitelerinden biri.

uludağ sözlük ile kıyaslanması doğru olmayacaktır keza iki sözlüğün yazar profilleri çok farklıdır.
insanların bu sitede yazar olmak için bu kadar kasmasını anlamadığım burası gibi boş sözlük. Çoğunlukla bir avukatin basligina girip osurdu falan yazmakla hayatlari geciyor işlevsizlerin.
şu çaylakları onaylayanlardan birinin telefon numarasını bilsem arayıp çok pis küfür edeceğim! haftalardır 8000, 9000, 10000... bu civarlarda gezip duruyorum. bıktım alüminyumuna koduklarım!
Bilumum Terörist, vatan haini, fetöcü kemalist vs. Yuvası.

Hiç sevmem ama hep takip etmişimdir.
en son toplu yazar alımlarından sonra kalitenin düştüğü çok bariz, bazı başlıklar var ki incisözlük'le eşdeğer.
bir uludağ sözlük asla olamayacaktır. çünkü uludağ sözlük olunmaz, uludağ sözlük doğulur. evet.

çok yaşa zall!
Tüm başlıkları aklı sıra espri yapmaya çalışan ergenlerin bakınızları ile dolmuş taşmış, kesinlikle her geçen gün kendi kendini bitiren sosyal paylaşım sitesi.
Hesabı 150 liraya satılan, bir mesaj kadar uzakta olan sözlüktür.
sözlüklerin babası, açık ara en iyisi, başyapıt.
Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar.
Ne de şeytan, bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

Beklerken şifreyi unuttum.
g.tünü yalayan dil kanseri beyin fukaralarının müptelası olduğu inernet sitesi. bu kadar lan. hepi topu internet sitesi. bu! büyütmeyin gözünüzde o kadar amk.

edit: eksileyenler dillerini kullanıyor bence. ahahahahaha.
bünyesinde çok sağlam yazarlar olduğu gibi çok çöp ve saçma sapan şeyler de yazan yazarlar bulunan internet mecrasıdır.

fakat sağlam yazar sayısı çok düşük bir yüzde oldu son zamanlarda. seviyesiz kavgalar, anlamsız laf sokma çabaları daha popüler şu an.

not: bir kaç senedir yazmıyorum. giriş bile yapmıyorum.
geçen hafta nick değişim kampanyası başlığı altında spam yaptığım için çaylak yeyip lanetlendiğim sözlük.
Ne sözlüklermiş şu uludağ, ekşi.. Adam sanırsın miletvekili olacak bi partiden diğerine intikal ediyor basın açıklaması yapacak. üç beş artı eksi aldım diye ne bu havalar.
uludağ sözlük'ün oradaki kaliteyi yakalamak adına telefon numarası istemesi değişik geldi. umarım troll başlıklar biraz olsun azalacaktır.

not: eski bir sözlük yazarı.
Herkesin kendini astronot sandigi, laikciler ile tayyipcilerin simit cay konularinda bile kapistigi, magazini yakindan takip eden, her turlu sirket icin sikayet basliklarinin acildigi, bu haliyle bile uludag sozlukten daha az salak basliklar iceren, uludag sozlugun bir tik ustu sosyal mecra kanalidir.
35'lik teyze nüfusu epey fazladır.
Dürüstçe söylüyorum benim için fazla kaliteli bir mekan. Hesap açmıştım öylesine, 10 entry yazayımda çaylaklık sırasına gireyim dedim. Başlıkları incelerken görüyorsunuzki yazan adamlardan biri avukat, biri hakim, biri pilot, biri genel cerrah... insan kendinden utanıyor o ortamı görünce, 10 entry yazacak başlık bile bulamadım. Öyle bilgili şeyler yazılmışki ne kadar cahil olduğunu görüyorsun. Tabiki bu dediğim olay yazarların hepsi için geçerli değil. Sadece yatarak göt göbek büyüterek, her konu hakkında süper bilgili adam gibi adamlarda var. Ama yalan yok, genel profil kültürlü.
(bkz: ekşi sözlük)
(bkz: periscope u açık unutup osurarak uyumak)
BiR DE BiZE BAK, EVLENMEDEN CiNSEL BiLMEM NE YAPAN, GURUR MU BiLMEM NE Mi? hem ayranım dökülmesin hem götüm BiLMEM NE OLMASIN. BU ORTAMDA AÇMAK iSTEDiĞiM BAŞLIKLARDAN DA VAZGEÇiYORUM, MECBUREN ORTAMA AYAK UYDURUYORUM.