bugün

Hemen silen zar zor yazar eden sözlük. Akilli tipler bi sürü hesap acıyolar bi daha beklememek için. Karışmıyor ekşi fake haplara saçma aslında formatı ama güzel yazılar bulmak mumkun. Burdaki kukla gibi boş beleş tiplere prim tanımazlar orda.
debe ye giren entrylerin çoğunun bkz ından oluşması sözlüğün halini ortaya koyuyor.

ama kesinlikle tüm haber kaynaklarından daha hızlı ve daha güvenilir. troller dışında her görüşten insanların fikirlerini okumak, anlamak gerçekten büyük keyif.
sadece çok fazla troll var. can sıkıyor.
sikmeli sokmalı entrylerden gına geldi.

sanarsın ki bir tek sik bunlarda var.

şuna ilaveten:
(bkz: ekşi sözlük/#24972897)
türkiye'nin en zeki sözlük yazarlarının bulunduğu yer. ne ulu, ne itü'den öyle adamlar çıkmaz. zaten ekşi'ye yazar olan biri buraya tekrar yazmak istemiyor. kim ister ki liseli embesillerin arasında kalmak?
diğer insanlara tepeden bakılıyor diye eleştirilen ve uludağ sözlükten daha az samimi olduğu öne sürülen yer.

ulan kürtleri ve bazı diğer insan gruplarını aşağılamadığınız tek bir gün yok. daha samimiymiş uludağ.. bok götürüyor burayı.
içersinde iyi yazarları bulunduran site. itü ve uludağ dan iyi olmasının nedeni öncelikle zaman farkıdır ve sözlük olayında ilk olmasıdır. ekşi' yi önemli yapan diğer bir konuda gündemi takip etmesidir. ekşi nin gündemine baktığınızda en çok entry girilen başlıkların haber başlıkları olduğunu görürsünüz. haberleri sözlüğe taşır ve onun hakkında yorum yaparlar.
Yazar olarak aralarında bulunduğum kaliteli sözlüktür.

Kısaca buradaki gibi boş muhabbet dönmez. Sırf bu ezikleri görmek için geliyorum lan.
uludağ sözlüğün rakibi.
Kemalist ve laik rejimi kotulerseniz cok fazla barinamayacaginiz mekan. Ataturk'u elestirmek mi? Summe hasa!

Chp genclik kollarinin arka bahcesine donustu. Chp'nin aslinda uber super bir parti ve turkiye'yi ucusa gecirecek planlari oldugunu soylenlerin bulusma noktasi.

Her secim sonrasi "ya bu oylari kim veriyor abi" modundalar. Turkiye'den siktir olup gitmeyi dusunurler, avrupa'dan ulke falan begenirler, "x ulkesine yerlesicem abi adamlar beni bekliyo .s .s"
Yine çeneleri yormuştur.
ekşi sözlük değil, eksi sözlük. ayda yılda bir entry girersiniz onu da inadına eksilerler (entry tanım şeklinde de olsa).
2.defa üye olup 2.defa üyeliğimi unuttum hoş sözlük ortamları pek bana göre değil itü ve uludağ ihtiyaçlarımı karşılıyor kısaca ekşi sözlüğü açar okurum o kadar.
ekşi sözlükle ilk tanışmam 2000-2001 yıllarıydı, o dönem ki ekşi sözlükle şuan ki arasında dağlar kadar fark olmuş.Yan taraftaki en beğenilen entryler kısmı güzel olsa da, çok fazla troll biriktiren sözlüktür şuan gözümde.
okumaktan ve yazmaktan keyif almadığım sözlük. artık kimse birbirinin ne yazdığını okumuyor gerçi. benzeri düşünceleri neredeyse aynı dille farklı yazarlar belirtiyor.

örnek başlık: x'in çok y olması
entry 1: x'in çok y olması çok kötü
entry 2: x'in çok y olması bence çok iyi
entry 3: x'in y olmasının sebebi buysa çok kötü
entry 4: x'in y olması çok kötü hepiniz iğrençsiniz
entry 5: hepiniz iğrençsiniz
entry 6: (bkz: filiz sevişelim mi)

bundan sonra okuyacağınız 35 sayfa entry bu 5-6 entry'nin tekrarı şeklinde devam eder.
Sevdiğim ama sıra beklemenin sıkıcı olduğu sözlük. Mesela ben uludağ sözlüğe 1 günde kabul edilmiştim. ama orda sıra gelmek bilmiyor.
tıpkı twitter gibi gezi sürecinden sonra mal oldu. bambaşka bir şeye evriliyor sürekli..
tkp gibi sandiktan ondalik oy bile alamayan partilerin başlıklarında entrylerin sayısının beş bine yaklaştığı sözlük.

Şimdi ben gidip mahallemin amatör küme takımı hakkında burada beş bin entry girsem nasıl olur ?
interaktif sözlüklerin atasıdır.
aha böyle sözde elitist kekolara da savunmak düşer.
tasarımı bok.
2 aydır onay beklediğim sözlük. Yazı yazma hevesim bitti lan.
şimdi şöyle birşey var. kimse o dalyarak ortamı tekkeye çevirmek istemiyor. 2 3 yıl öncesine kadar vardı içerisinde dindar diye tabir edilen insanlar. ama ssg yakın zamanda hepsini defetti. üstteki davar oğlanı gibi değiller bi kere oradakiler. hani ciddi anlamda eleştiriyi karşılayan insanlar var. amma yukarıdaki dalyarak gibiler son zamanlarda istila edince mevzu buraya vardı.
dini, siyasi aklınıza ne gelirse her türlü taraflılıktan uzak olmasından dolayı ateist, ocu, bucu şeklinde tepkiler alan interaktif sözlük.

kedi ulaşamadığı ete pis dermiş.
Aslında özünde iyi olan bir sözlük fakat inci sözlüğün ardından çoğu ergen tarafından "ekşici misin?" ile başlayan sorularla dışlamaya çalışmak ve sanki kendileri çok matrak bir yerde takılıyormuş gibi övünmek.
her zaman için uludağ sözlük'ün kıyaslandığı oluşum.
kıyaslayanlar kim peki? tabii ki yine bizleriz.
ancak aklımızın ucundan geçmeyen şey, burada çevirdiğimiz geyiğin çeyreğini orada çevirtmezler bize.
Yazar alım sisteminin gotum gotum ilerlediği kimsenin zekerinde olmayan sözlük.
Sözlüklerin atasıdır ama sağcı kesime pek tavsiye etmem. genelde solcular yada ateistler peygamber efendimize dine hakaret ediyor,dalga geçiyor.Siz takılın buralarda.