bugün

Yaparlardır.

Zallın arkadaşları oğlum ne bekliyorsun. *
osmanlı tuğrasıyla değil; osmanlı tuğrası bulunan aracın şoförüyle dalga geçiyorlar.
not: ekşi sözlük yazarı değilim ve aracımda osmanlı tuğrası yok.
edit: imla.
saygısızlık ve züppeliktir.
bu tip şeylerin "ekşi sözlükün dalga geçmesi" şeklinde özetlenmesi pek gariptir. twitter'da bi şey yazınca twitter'ın x'le dalga geçmesi, facebook'ta yazarsa facebook'un dalga geçmesi mi diyeceğizdir. bir tane insan yazmış işte. iyi yapmış ya da kötü yapmış.
ya çoğu sik kafalı işsiz zaten. takmamak lazım.
kutsalimiza dokunan eller kırılsın.

tugrasini sikeyim sanki önemli bişeyde.
atatürk imzalı arabalar trafikte magandalık yapmıyormuş gibi düşünen gerzeklerin işidir.
nankörlüktür, orta asyadan gelip sana başını sokacak bir toprak veren dedelerine karşı.
orospu çocukluğudur, o tuğra ve sancak altında can veren şehitlere karşı.
ikiyüzlülüktür, ''dünya nın en güzel şehri'' diye övündüğün şehri sana hediye edenlerin tuğrasına karşı.
ihanettir, büyük türk ve osmanlı tarine karşı.

tarihte hiç bir varlık bile gösterememiş bazı toplumlar, en ufak kıytırık başarılarını bile büyük bir destana dönüştürürken bizim toplumumuzun, dedelerinin dünyayı titreten tuğralarından, sancaklarından utanıp dalga geçmesi utanç vericidir. tarih sahnesinde hiç bir medeni varlık gösterememiş kürtler bile , ilerisi için bir kürt destanı yaratmaya çalışırken, batı hayranı lümpen deyyusların dedelerinin şanlı tarihiyle alay etmesi, aslında batı medeniyetinin, medeniyetler arası savaşı kazanmak üzere olduğunu göstermesi açısından da, milli benlik üzerinde mağlubiyet duygusuyla, büyük bir hezeyan yaşatmaktadır.

osmanlı yı sevmeseniz bile burada öncü olan türk unsurudur. gururunuz olsa sırf tarihte kurulmuş bir türk devletinin tuğrası olduğu için, dalga geçmek yerine sahip çıkardınız, çıkmalıydınız.

amerika gibi toplama ve millet olmayan bir halktan oluşan bir devlet, insanlık suçu işlediği ve yenildiği vietnam şavaşını bile elbirliği ile destanlaştırıp gurur kaynağı haline dönüştürmeye çalışırken, bizim şanlı tarihimizle dalga geçer bir hale gelmiş olmamız, medeniyet savaşını kaybetmek üzere olduğumuz anlamına gelmektedir.
önce şunu demek lazım, senin ekşi sözlük dediğin ne ki? evin de nete bağlanan sıradann insan, onları ne sanıyosun ki sen? onlar kim ki kaale alınacak kardeşim? afedersin ekşi dediğin dedikodu yapa yapa hakkında dava açtıra açtıra adını duyurmuş bol terbiyesiz yeri mk, ünlüler hakkın da küfür etmek için bi platform, peh, ekşi dalga geçmişmiş. ajdardan prim yapmış yerden ne beklersin ki.
Her sözlüğün yüzlerce sayabileceğimiz ayıbı vardır. Bunlara takılmak şahsımca gereksizdir.
Amlarına koyayım ayıp etmişler.
Bazı andavalların zoruna gitmiştir.
şahsen hepsinin amina koyayim.

bu bir serefsizliktir, malliktir. kapanmasi gereken bi sozlugun mal yazarlarinin sicmigidir.

34 yasinda adamim arabamda osmanli tugrasi var. biri gelip beni yolda durdursun. kafasini kesip cocuklarina postalamazsam adam degilim.

bu orospu cocuklari yuzunden ceddimi inkar edecek degiliriz. mutlaka bu serefzizler toplanip gaz odalarin itlaf edilmeli.

dinsiz, allahsiz, babasiz, zina tohumlarinin isidir.

hepsinin kokune kibrit suyi.
Üzülmeyin beyler, ben oradaki solcu - kemalist - ateist güruhun ağızlarının payını fazlasıyla verdim. Başedemeyince uçurdular. Bayağa bayağa küfür saydırmıştım, arada da betonputun açıklarını ifşa ediyordum. Sonra, " Ben böyleyim " diye açtım sebepsiz yere uçurdular. Ben de bıraktım orayı.

sedet ve kankası dürümatör o sitede sağcı - muhafazakar istemiyorlar. Burası daha iyi . Buradan devam.
Cahillik belirtisidir.

Manyaklar bi' de hepsini tuğra zannediyor. Çaylak olduğum için entry'mi de göremediler, yazdım ama boşa. O araçların yarısında besmele var. Tabi tuğraya benziyor ama işte hem bilmiyorlar hem de biliyorlar amk.

Edit: ekleme olarak, osmanlı tuğrası ile besmele tuğra birbirine benzer.
Nasıl bir malsiniz lan siz?
Eksi sözlük tek kisi mi?
Onbinlerce yazari, binlerce degisik goruse sahip insanlarin oldugu bir mecra.
Ne demek lan bir sözlüğün bir şeyle dalga geçmesi?
Gecen eksi degil, bazi eksi yazarlaridir.
Gecerse de gecer, size ne amk?
Ezik herifler. Evet.
Ulan ekşi de daşşak geçilmeyen tek bir şey söyle. Tuğra ne lan?
34 yaşında arabasında tuğra taşıyan ve dini/dili/ırkı her şeyiyle kendini osmanlı'ya bağlı hissedip millete orospu çocuğu diyen bir adet annesi kaşarı bize göstermiştir.

34 yaşında adamsın (lafın gelişi söyledim, bırak adamı bok bile olamazsın), hala gelmiş millete ana avrat küfür ediyorsun. O çok hayranı olduğun ceddin görse daha ananın şeyindeyken infaz ederlerdi seni. it herif.
Hadi şimdi de siktir git hukuksal yollarla hakkını ara bana hakaret ettiler diye.
Ya da ip adresimden evimi bulup ağzımı burnumu kır.

Şu da dursun şurda;
http://i.hizliresim.com/Q4EvOG.jpg
Afedersiniz de bize ne amktır.
Şu sözlüğün her yaptığı bizi niye alakadar ediyor ?
Gençler o başlığı açan benim. namazında niyazında bi insanım. Osmanlı torunu olmaktan da gurur duyuyorum. ama bu o trafikteki gözlemimin yanlış olduğunu göstermez. yahut bu türden neo osmanlıcı görünümlü bencil kimselerin eleştirilmeyeceği anlamına da gelmez.
tanım: şahsım adına olmayan gergerçektir...

bin yıl sonra buraya entry yazdırdınız ya ne diyeyim...
Ekşi sözlüğün , Uludağ sözlüğün açtığı ekşi sözlüğün osmanlı tuğrası ile dalga geçmesi başlığına karşılık yeni bir dalga geçme akımı açmak için açmış olduğu uludağdaki ekşi sözlük tuğra yorumları tartışması başlığıyla ortamı şenlendiren 40.000 aleviyi kim öldürdü başlığına geçmeden önce uğrayacağımız son yer olan niran ünsal'ın tesettüre girme başlığıyla başlı başına tüm başlıkların amına koyan bir yorum yapmış olduk.
Vurduruyordur.
Kafirliktir belirtisidir.

Ataputçu, gevur dölü, israil ajanı bunlar.
ekşi sözlük kim amına koyim.

şu aptalları başlık konusu edinmek bile yanlış. çok önemli birileriymiş gibi...
Asidi az ekşiliği fazla olan gazoz markasının hedesi.

Ağa adamlar biraz salak. Genelleme yapmak gibi olmasın ama yüzde %70'i ateizm'i islamafobi , islamiyeti arap dini, osmanlı' yı da bedevi sanıyorlar.

Atatürk ne demekse kanuni o'dur. Kanuni ne ise alparslan o'dur.