bugün

bugün çaylak onay listesinde 12562. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.
bugün çaylak onay listesinde 83. sıradasınız. bu sıra 10 entry'i ne zaman doldurduğunuza göre her günhesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.
Toplumumuzda ki Değişik Yaratıklar.
Bu tür yaratıkların topluma hiçbir saygısı yoktur. Hayatta sadece kendileri varmış gibi hareket ederler. Hele ki bunlarla aynı ortamı paylaşıyorsanız hayat size çekilmez bir işkence gibi gelir.

Bu tür yaratıklar neler yaparlar?
Bu hayvanların bir tane özelliği yemek yerken sanki bir bataklıktan geçermişçesine ağızlarını şapırdatırlar. Bunlar yemek yerken resmen yanınızda bir köpek yemek yiyordur.
Başka ne tür hayvanlıkları vardır? Mesela tuvalete gittiklerinde küçük tuvaletini yaparken özellikle klozetin ortasında bulunan su birikintisinin üzerine işerler ve o rahatsız edici size duyururlar. Büyük tuvaletini hiç sormayın zaten o ayrı bir dünya. Bütün yellenme sesini duyarsanız. Hele ki kaldığınız yerde tuvalette yattığınız yer aynı odanın içindeyse durum iyice çekilmez hal alır.

Bir de bu öküzlerin su içme olayı vardır. Sanki su içmiyor vidanjörle çekiyor. Bu yaratıklar suya yudumlarken değişik sesler çıkarmaya başlarlar. Gord gord diye değişik sesler çıkarırlar. E tabi suyu bitirdikten sonra bu işkence yine devam eder ve ahhhh diye de bir ses ardından gelir.

Gelelim burun çekme olayına. Bu yaratıklar burun çekerken sanırsın ki yanında fil var. Tamamen insan dışı sesler çıkararak burun çekerler burun temizlerler. Bu tür yaratıklar evcil olmayan cinstendir. Yani 20-25 yaşlarına kadar hiçbir ailevi eğitim görmemiş türdendir.

Bu tür cinslerin şöyle bir özelliği de vardır. Sabahları kalktığın da ne bir selam ne bir günaydın hiçbir şey yoktur. Sadece yukarıda bahsettiğim seslerle yaşamlarını sürdürürler. Ha bir de kalkar kalkmaz akıllı kutunun başına geçip onun başında akşama kadar çöreklenirler. Hiçbir sohbet muhabbet etmezler.

Bu cinslerle bir mekâna gitmeye kalkarsınız gittiğinize de gideceğinize de pişman olursunuz. Gittiğinizde bir kahve içersiniz en basitinden kahvesini hızlıca içer ve hadi gidelim demeye başlar. Bu tür insanlardan her zaman uzak durmak lazım. Hayatlarımıza sokmamız lazım. Onları doğal ortamlarına yani doğaya salmamız lazım.

Söyleyecek yazacak daha çok şeyler var aslında ama yazarken bile sinirlendiğim için burada kesmek istiyorum.
bugün çaylak onay listesinde 462. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.
bugün çaylak onay listesinde 28958. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.
Gibi bir sıradır. Çokta iplememek lazım.
Bir saatte 9 kademe ilerlenen sıra.
sizin unutmanızı bekleyene kadar süren sıradır. tam unuttuğunuz an da yazarlığınız onaylanır. boşuna gün saymayın.
Ekşide güzel yazmışsında burda neden öyle yazmamışsın shuffle10. Düşündürdü.
(bkz: o iş yaş)
an itibariyle 27. Sırada olduğumdur.
22220. Siradayim yazar olunca torununa hibe edeceğim. Koştursun kereta.
20564. sırayla dahil olduğum bana adeta şafak saydıran ekmek kuyruğu. olur da onaylanırsa yazarlığım, bu velet yuvası sözlüğü terkedeceğim. kafamızı sol tarafa çevirdiğimizde s.kli g.tlü başlıklar görmeyiz en azından.
ulan bi gireyim dedim çaylak onay sırası 17 diyor. 17 ne lan bi hata olmalı 1 haftadır girmiyorum
neye göre belirlendiğini anlamadığım bir değişik sıra. bazen uçuyor iki gün sonra tekrar bakıyorsun yine gerilemiş. bunun kıstası ne amk?
Bana hem nickimi hem de şifremi unutturacak kadar uzun bi onay sırasıdır.
Bende yazar olmak istiyorum. Yeter bu çile. Vallahi lisedeki alt dönemden farkım kalmadı.
bugün çaylak onay listesinde 5497. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir. yazan şey.
O sıra nerde yahu. Benim de girmem lazım. Heyoo duyun beni.
Ekşinin ortamı nasıl?
Ebeni düdükleyeyim ben senin ssg. bugün çaylak onay listesinde 32179. sıradasınız. bu sıra 10 entry'yi ne zaman doldurduğunuza göre her gün hesabına giriş yapanlar arasından baştan belirlenmektedir.

Lan sfenks. bu kadar çaylağı nasıl geçeyim zikik.

Kim bilir belki daha hiç bir yazıma bakılmamıştır bile.

Neyse terk edelim.
12bindeydim 13bin olmuş çok şükür.
Yav önemsiz sıra. Bana bedava yazarlık versen ben orda yazmam amk. Ben uludağ yazarı.
yarrak kürek liste. bugün 10000 kişiyi yazar yapmışlar. tamam yeni üye olduk hemen yazar olmak gibi bir beklentimiz zaten yok da mantıken 10000 kişiyi yazar yaptıysan listede 10000 sıra yükselmen lazım değil mi?

ama hayır. 27000'den 31000 tam tamına 4000 basamak gerilemişiz. böyle listenin de, sıranın da, torpilinin de, algoritmanın da...
başlık açılmışken bir bakayım dedim 28 bin falan bilmem bişeyler.

he amk he deyip kapadım.
Bu sırada bekleyenlerde aşırı işsiz tayfa.
Siktir boktan bi sözlük mk.

Okumaya girmiyorum bile.