bugün

şu an dokuz binlerde falan olan sıradır. ne var da bu kadar sıra var, neden bu kadar bekletirler anlamış değilim. alt tarafı bi sözlük. ekşide yazar olsan ne olur olmasan ne olur, saçma.
geceden sabaha 4000 kişi sollanabilen sıradır.
7300l erde başlayıp 1 ayda 5700 lere yeni gelinen sıra.
kafası güzel sıradır. 2 gün önce 5400, dün 2200 bugün ise 3500 gösteriyor. sitenin kar zarar grafiğini benim sıralama üzerinden mi gösteriyorsunuz nedir anlamadım ki.
bir ay kadar öncd tamamlandı. Ama kopamıyorum sizden.
zamanında çok zaman ve emek harcadığım, askerlik sırası gibi ne zaman şubeye gireceğim dediğim ince yol.
10.000 lere yakın bir yerden başlar. her gün bir kere girip bir entry atmanız gerekir. yani yazar olmak isterseniz.
4 gün önce 8500 sıradasınız diyen listenin bügün 8620 çıktığını görünce lan acaba araya tanıdık kişiler sokuyorlarda bu sayı gitgide artıyor dememe sebebiyet veren ve aynı zamanda ekşi sözlük üyeliğimi iptal etmeme neden olan listedir.
ben bi ara 120. siradayken 8binlere çıktım yuh ya bu kadar olur.
Kolpadir.
kafalarına göre değişir.
8900 lerdeyken birden 3700 lere inmiştir. cinler periler huh huh..
sizden önce kayıt olan kişi(ler) sizle aynı gün sözlüğe girerse boku yiyeceğiniz sıralamadır. iki bin üç bin kişi dahi gerileyebilirsiniz.
geçen hafta 3000 küsürlerdeyken bu hafta beni 10000 küsürlere atan sıradır. Sürekli girip çıkıyorum sözlüğe üstelik. Ekonomi çizgi grafiği gibi bir üste bir alta, bakalım ne zaman gelecek bize de sıra.
Mezarda emeklilik diye bir espri vardır ya, hah işte sözlükler alemindeki karşılığını burada bulabilirsiniz: Mezarda yazarlık.

Ömür biter o çaylaklık onay sırası bitmez. Gay veya kadın değilseniz tabi. Onlara özel günlerde kapıları açıveriyorlar.
6900lerde. saçmalık zaten böyle sıra gibi ıvır zıvır varken girmek pek istemiyorum. böyle görünce girip bakıyorum. istenmediğimiz yere zorla girecek değiliz ya.
terbiyesizlik.
zorunlu askerlik gibi, ayak falan kokuyo boyle.
Online çaylakların entryleri okunuyor. O yüzden sitede ne kadar çok online kalırsan çabuk olma yazar şansın artar.
bitmek bilmeyen saçma sıra. evet.
halk ekmek kuyruğundan beter sıradır aralarındaki tek fark ekmek sırası gelir çaylak onay sırası gelmez.
günde 1 kere girdiğim için hala yazar olmamamla sonuçlanmış sıra. nisanda üye oldum işte hala yazar olamadım.
Azalırken tekrardan çoğalır bu sıra.
yedek hesabımla 7000'lerde fink attığım sıradır.

bir şekilde gelecek nasıl olsa, aşağı yukarı fark etmez.
her girilen entry sonunda bir üste çıkılan sıra... an itibarı ile 2876 entry sonunda yazar olacağım sanırım.

(bkz: işim olmaz)
güncel Önemli Başlıklar