bugün

durduk yere insanı sevindiren gelişme.
(bkz: eksi sozluk yazarlığının reddedilmesi)
attan inip ferrari ye binmek gibidir.

(bkz: hasta la vista uludağ)

özelden ulaşan arkadaşa şifreyi verebilirim.
acemi birliğini ıspartada komando olarak yaptıktan sonra bahriyeli olarak istanbul'a gitmek gibidir.
bu sabah itibariyle başıma gelendir.
uzun zamandır login olmamışken dün gece giriş yaptığımda çaylak onay listesinde 1.sıradasınız yazıyordu.hemen son rötuşları da yaptım, uyandığımda artık ben de bir ekşi sözlük yazarıydım.

hayırlısı.
70 bin kişinin sırada olduğu listeden kurtulup yazar olmaktır. Hayırlı olsundur.
geçici bir mutluluktur.

sonrasında "ne işim var benim burada" hissi uyandırır.
imkansızdır.
dur bi bakaym onaylanmışmıyım.

edit: önümdeki sırada onbeşbin kişi varmış daha.
Pkk ya, pkk destekçisi kürtlere, apoya, pkk lı yazarlara ilk laf ettiğiniz ana kadar sürecek mutluluğa yol açar.

Sonrası şut.
Entryleri biji apo olarak değiştirin. Birkaç saate onaylarlar.
(bkz: ekşi sözlük/#29185259)
cihangir solcusuysanız hızlı onay artı 100 şuku veriyorlar. ilk bir ay sürekli debe'ye giriyorsunuz.
Ekşisözlük denilen mecra tam anlamıyla körler sağırlar birbirini ağırlar mottosuyla sosyal medyada hayatına devam eden boş beleş adamlar topluluğudur. Birde kendilerini dev aynasında görürler.
Tanım: oç.
siyasi fazla bir şey yazmadım , genelde spor ve mesleğimle alakalı şeyler yazdım bazen günlük fazla entry giriyim diye anket falan yazdım.

sonra onaylamadı şerefsizler galiba küfürlü yazmışım , alsınlar götlerine soksunlar yazarlığı , zaten gs maçlarına bedava bilet aramak için istiyordum üyeliği olmadı amk sağlık olsun.
çok da tın diyorum. bi arkadaşla ortak hesabımız var eskiden bazen girer yazardım. yahu girdiğin iki kelimelik entry için 300 kişi mesaj atıp rahatsız ediyor. kendileri büyük akıl yaşları çocuk hâlâ.
Yok daha değil sıralamada önümde 18 bin kişi var daha.
ekşi'den iki defa uçmuş (uçurulmuş) olarak ifade etmek gerekirse ak parti aleyhinde yazmadıkça kimse kimseye dokunmuyor burada. küfür, hakaret içermeyen fakat ak troll'lerin dikkatini çeken entry'ler girerseniz yandı gülüm keten helva. önce nickaltınıza sarıyorlar, özelden saydırıyorlar.. şikayetiniz köpek soylu ekşisözlük modunca dikkate alınmıyor, eh bir yerden sonra siz de bunlara yazıyorsunuz.. sonra bir bakıyorsunuz uçmuşsunuz fazla sayıda gg'den size saydıran ak troller (vatan hainleri) ise nickaltları ve karmaları tertemiz sözlükte takılıyor; muhalif avlamaya devam ediyorlar. anlaması uzun sürdü.

onaylanmış yazarlık mutlu sona ulaşmak anlamına gelmiyor, öyle bir onay.
Birşey ifade etmez. Ekşi de yazar olupta ne yapacaksın lan ? Şurda yaz işte güzel güzel.
Üye olduğumdan beri çaylak bilmem kaçıncı sıradayım bilmiyorum.
Ego kasıyorlar başka bir şey değil. Bir gün onbin sıradasın öteki gün on iki bine düşmüşsün Neymiş her gün hesaba giriş yapacaksın da taktikleri de varmış yok, 700 TL'ye hesap varmış da gerek yok. Mis gibi uludağforum var orda yazarsın olur biter.
paşama bak ya. hem beğenmiyor hem de gidecek yeri olmadığı için yazmaya devam ediyor. kanka senin gibiler olmasada olur ya.
ilk defa true haklı.

Bayramda ne yedirdilerse iyi etmişler.
True evin barkın yok mu…

Var..

Sat şu evi, Al şu sözlüğü de kurtar bizi.. kim hak, kim batıl görelim, gerçek üyeler meydana çıksın.
Ben kaç kere yazar oldum ekşide ve hepsinde de şifremi mailimi unuttum, sonra on bin mon bin sıktı, girmeyi bıraktım. Her dakka sözlüge girip mesai mi vericeğiz ulen?

Şimdi Uludağ'ın şifresini sağlam kaydettim, bir daha uğraşamam.