bugün

okudum beyler özet geçiyorum:

tayyip hırsızdır.
helal olsun efenim. adam son zamanlarda yaşanan olayları mükemmel şekilde açıklamış.

Tanım: güzel bir yazı.
takdir edilesi yazı dizisi. tamamen doğru yaklaşımlar doğru teoriler.
Güzel bir kompozisyonla açıklamış kendisi olayları.
paragraf; 1927 türk dil kurumunun kuruluşu sonucu alt başlıklar ve küçük nüanslarla devam eden konuların
rahat okunması için tdk tarafından yürürlüğe konan bir dil kuralıdır.bu yazı da yoktur.
derleme toplama rakamların kalabalıklığı arasına 2-3 zayıf öngörü sıkıştırılmış, zaten bilinen olaylar.
normal bi yazıdır.
ama emek var ona şuku veririz.
çin, japonya, israil gibi ülkeleri es geçmiş kişinin analizi.
bu kadar trollün olduğu bir sözlükte okunmayacak analizdir. rez alayım okurum boştayken.
bir şeye yaramaz.
Okudum, anladım.
imza.

Baranba nickli arkadaşın emeğine, teorisine sağlık.
Not: gelecekle ilgili teorilerinide bekleriz.
Dedemizin mezar taşı değil ki okuyalım peeeh boşverin. Osmanlıca dilinde de yazılmamış geçin gitsin.
okudum ama hikaye gibi yazmış, milyar tane detayı vardır onun, saçma olmuş. bu bunu yaptı bu bunu yaptı tarzı.
bunu okuyup bana anlatanla yatarım. o derece.
(bkz: okumadık kardeş durumumuz yoktu)

işsizlikten paranoyaya sarmış bir kardeşimizin feryadı olmalıdır muhtemelen. allah hiç birimizi kliplerde illuminati arayacak/3.dünya savaşı çıkartacak duruma getirmesin.
Maddelerden önce iki kez enter e basmanızı rica ediyorum.

Bir analiz paragraf olmayınca okuyamadık.
Malum sitede yazılarını büyük ilgiyle takip ettiğim güzide yazarın yazısıdır.
eklenmesi gereken bizim ile ilgili bölüm, sırf imf ye üye olabilmek adına hiçbir ekonomik sıkıntı o bu olmamasına bile rağmen %360 devüalasyon yaparak ekonomimiz tepetaklak edildi ve bizde artık abd nin ve avrupa nın kucağına güzel bir oturuş yaptık. ah milli şef ah. geçin bu komunistlik,kapitalistlik olayını. herşeyin altında ekonomik nedenler vardır.
sikimtırak bir analiz.
hala herşeyi sisteme oturtma çabasındasınız amk hıyarları. yok şu böyle plan yapmış da yok şu şöyle derin düşünmüş de. evde 31 çekmekten beyniniz sulanmış, gerçekle ilişkiniz kesilmiş.
insan faktörü lan. insan faktörü. unutmayın şunu. her siki sikimtırak mateyalizm ile açıklayamazsınız.
eğer türkiye gidip 3 kuruşluk rus santraline talip oluyorsa bir otur düşün amk. çaycısına kadar rüşvet verilen, iki çıplak meme görünce vatanını bile satarım diyen hıyarların aydın diye yüceltildiği ülkede yaşıyorsun.
bir başla fransız ihtilalinden. gerisi gelir.
dallamanın tekinin ekşidek hesabını reklam etme çabasıdır.
tam okıcam, bi gülme geliyor.
Okumadım ama haklısın be güzel kardeşim.
Kafa siken zırvalar bütünü. Her şeyi illumanati adlı uyduruk örgüte bağlayan bir ekşi sıçmığı yazar vardı. Ona özeniyor andaval.
hayat zor azizim.
Oldukça hoş bir teoriydi. Nefessiz okudum. Tebrik etmek gerek.
Dünyadaki güç savaşlarının bundan böyle ekonomi ve enerji üzerinden yürütüleceğini, tarihi bağlantılarıyla ispat eden güzel bir analiz yazısıdır.
piyon olmanın zorlukları, taraf olmanın gerekliliği ve alınması gerekli dersler olduğu vurgulanmıştır.
özeti; ekonomini güçlü tut, sağlam ortaklar bul.
Kahvehane kafasıyla haber sitesi entelektüelizminin harmanlanlanarak ortaya çıkan analizdir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar