bugün

sağda solda ekşi çok bozdu yae diyenlere bakın bu tipleri göreceksiniz. bir de bunların ekşi de yazar olup kimsenin siklemediği ayardan ayara koşan abileri var ki onlar daha fena. evet.
uludağda yazar olan kişidir.
uludağ yazarları kendisini siklesin diye çırpınır. random gülünesi bi canlı. hayreti mucip. evet.
Olanı da ezik olabilir. Kişinin ezikliği bir internet sitesine üye olmakla geçiyorsa, ya da böyle bir kriter var ise o kriterin de amına koyayım.
internet çok boktan bir şey sözlük. Böyle garip garip sınıflandırmalar çıktı ortaya.
"bir" lügatte yazamayan bir insanın dayanılmaz hüznü?

sözlük maceram, uludağda başladı.
bir kaç daha sözlük gibi ekşide de not düşüyorum.
ama diyorum, uludağ hepsi gibi farksız bir sözlük olsa da
ilk göz ağrısı işte
beni unutsa bile, unutsanız bile
unutulmaz bir macera uludağ.
hiç de ezik değildir. uludağ ortamı daha canayakın ve aile gibidir. şahsen 3 büyük sözlükte de hesabım var ve diğer ikisinde neredeyse hiç yazmıyorum.
ekşi ne amuna goyim.
Ezigin ta kendisidir. 10 tane adam akilli entry bile giremez. Bir de olup da sonradan Sktir edilenleri vardır ki, iste ben o muhendise hic kiyamam. *
Yemişim ekşi'yi. Bir başlıkta 3000 entry okuyamam. Ekşi'de de genellikle aynı tipler yazıyor zaten ve inanın edebi anlamda iyi yazan kimseye denk gelmedim son yıllarda. Bilgilenme amaçlı bir şeyler araştırmak için açıp okuyorum işte arada. Pek bir numarası kalmamış ekşi'nin. Özellikle son 6-7 yıldır hep küfür okuyorum.
orası da bir sözlük platformudur elbette. ezik değildir ancak ekşi sözlük yazarları da ezik değildir. kıskanmayın ulen. *
orada yazıyorum zaten. ne diye küfür ediyorsun?
tahrik tadında başlık açıp, açtığı başlığa tezat emtry girerek yaratıcı ıolduğunu sanan sik kafalılardan daha ezik değildir.
10 entry gir algoritma ile 3 ay içinde de olabirsin 3 yıl içinde de, ekşide yazar olmanın bir süksesi yok sürekli debe'ye girmek binlerce fav almak bir artı katmıyor, sadece 3 5 dost ediniyorsun ya sana o kalıyor.
Kurulduğunda internet henüz çevirmeliydi.
Irc, icq zamanı.
Deli mi zikti aq deyip hiç bulaşmadım. Arkadaşlarımın hepsi 1. Nesildir mesela.
3-5 entri girince bir kaç saat sonra birinci elden ssg kendisi onay veriyordu yazarlığa sen hesap et.

Siktirmeyin yani ezikliğinizi.
böyle iyi.
https://voca.ro/1kWqCTRnvlts
judas yemin ediyorum trt3 radyo açtım sandım...
Judas abimiz çok güzel konuşmuş, ben katılıyorum dediklerine.
(#46197814). Mehmet pişkin/Uludağ sözlük/2013.

Edit: kilobayt.
Burada yazanların, Ben de dahil olmak üzere çoğu ekşide yazar zaten.

Asıl eziklik, ekşi kapanınca tıpış tıpış uludağ sözlüğe dönme yüzsüzlüğü gösterip, " ee.. işte ekşi kapandı da, o yüzden geldim, aksi halde burada ne işim var burası hiç değişmemiş pis kaka". Gibi laflar etmektir bana göre.

Uludağ sözlük, sizin için AA.. şurada bi uludağ sözlük vardı, Ekşi açılana kadar takılayım, hem vakit geçirmiş olurum düşüncesinden öte bir şey olduğunu da sanmıyorum açıkçası..
Ekşi sözlük' de bir yığın kompleksli, aşağılık duygusu artık pike yapmış, geneli Türk ve islam düşmanı olan, bir sözlükte yazmak yerine içinde daha kaliteli yazarlar bulunan uludağ 'da yazmayı tercih eden yazardır.
"çıkarken kapıyı vurup çıkma, bir gün geri gelmek zorunda kalabilirsin" diye bir söz vardı sanırsam.
Ekşi sözlük te yazar değilim.
Benimdir bu yıllar sonra yazar oldum ama 10 gün demeden lanetli çaylak yedim amk.