bugün

ekşi sözlük erkeği, kadın haklarına daha duyarlı daha entelektüel ve genel itibariyle daha iyi maddi duruma sahip erkeklerden oluşuyor. uludağ sözlük erkekleri ise daha alt tabakadan insanlardan oluşuyor ve çoğunun elini tuttuğu tek kadın eli analarının eli. bilmiyorum buranın erkeği daha bir pis geliyor bana.
biri catir catir sikistigini iddia eder, ebru salli ifsasi patlayinca 500 sayfa entry girip link ister.

oteki durusttur, sap oldugunu her firsatta soyler, meme fotosu gordu mu adam gibi 31 ini ceker ve onumuzdeki fotolara bakar.

o yuzden ulu sozluk erkekleri daha iyi, en azindan ici disi bir amk.
aptalca bir versus.

peki hem uludağ sözlükte, hem de ekşi sözlükte yazan erkek hangi kategoriye giriyor. ki bugün ekşi'de yazanların çoğu uludağ sözlük yazarı veya yazarıydı.

platform değiştirince otomatikman "ekstra erkek" konumuna mı geçtiler?
Defolup gidebilirsin eksiye sanki zorla tutuyoruz seni aq gerizekalisi.
Şimdi hem ekşide hem de burada yazan biri olarak bu savını çürütüyorum. Ya entelimdir ya da pisin biri. ikisi birden olamam. O yüzden bence o ufak beynine biraz vitamin ver de nöronlarının birbirleriyle iletişimini geciktirme. Gittikçe muhakeme yeteneğini zayıflatıyor ve bu da çenene vuruyor. Sevimsiz homosapiens seni.

tam Sözlüğü güzelleştireceğiz diyoruz bu organizmalar karşımıza çıkıyor. Yazık kimlerin çocuklarıysa.
Birisi kadınlara yaklaşma yolu olarak meriçliği seçer diğeri açık mert korkusuz davranır yıkar geçer ya meme göster ya bacım ol der eved. Ekşici meriçlere selam olsun
ne oluyor lan sabah beri ulu erkeği öyle ulu erkeği böyle.

bisiktirolun amk.
Birisinin karşı cinse kendini sevdirmek için kendi kişiliğini saklayıp, entellektüel biriymiş gibi gözükmesi gerekir, diğerinin bu tür girişimleri yoktur, derdi her konuda fikrini belirtmektir.
Eksi sozluk erkeklerinin zekasiyla, vizyonuyla, karakteriyle alacagi versustur. Siz kimsinizde kendinizi eksi sozluk erkekleriyle kiyasliyorsunuz..
Ekşi'de meriçler ya da beta erkeklerle doludur.

Uludağ'da cinsel konulardan ve futboldan başka kafası bir şeye çalışmayan erkeklerle doludur.

Bir karşılaştırmadır.
ikisinde de yazıyorsak?
neticede mevzunun dönüp dolaşıp hepimizin "erkek" olduğuna geleceği karşılaştırmadır. 15 senem geçti orada lan o zamanlar süperdim buraya gelince mi marabaya dönüştüm yani *

genel olarak erkekleri beyenmiyorsunuz işte hıhh..
Burada da birbirinden farklıdır, orada da.
bu düşünceye göre iki tarafta da yazan bir erkek olarak win-win olduğumu düşündüğüm versus.

sağ twix de benim sol twix de benim. hadi bakalım, şimdi kızları görelim. *
bu uludağ sözlük erkeği reise selam. hemen altına ekşi erkeğini girecem.

(img:#1438966)
görsel
bu da ekşi sözlük erkeği.
http://galeri12.uludagsoz...ayif-vs-sisman_897107.gif
ekşi alır. ses kesin sizden bir cacık olmaz.

edit. kişideki özgüvene bak hele kendi fotoğrafını paylaşıyor, ee altına da kıyas olarak koyduğu fotoğrafla belli ki kendini kıyaslayabilceği tek kişi o.
beyoğlu vs başakşehir.
elimde hıyar var diyen ekşi erkeğine ulucu erkek tuzlukla koşar. tek farkınız, avlanırken ekşicilerden amatör davranıyor olmanız.
iki sözlükte de yazan bir erkek olarak işime geleni kabul edeceğim versus. *

Tam bir winner'ım.
Ekşide sapık çok arkadaşlar. Uluda bir elin parmağını geçmiyor ve yine de saygılı, efendiler..
Kaliteli, kültürlü, yakışıklı yazar da ekşide çok burada pek yok.
Ama burası bana daha güvenli geliyor. Ekşide korkuyorum biraz sanırım... *
Uludağ sözlük erkeğinin getir götürünü yaparlar ancak...
Harbi ekşide bende korkuyorum. Sözlüğe girerken ev halkıyla helalleşiyorum. Bazen yere yirmibeş kuruşum düşüyor eğilip almıyorum bile. Burası öyle mi ya. inanın dostlar sözlüğe girerken kravat takıyorum.
Ekşi denen foseptik çukurunda yazar olacağınıza uluda çaylak olun daha iyi lan, ben bu kadar kalitesiz yazarı bir arada hiç görmedim çünkü, YouTube yorumcuları bile bu adamlardan daha entelektüel geliyor bana artık, öylesine düşmüştür yazar kaliteleri, adam Anka 3' ün ilk uçuşunda neden iniş takımlarını kapatmadı diye entry girmiş lan, ulan cahil ekşici ilk uçuşlarda havacılık ritüeline göre zaten iniş takımları açık uçuş yapar uçaklar özellikle ilk uçuşlar bu şekilde yapılır herhangi bir aksilik çıkmasının önlemi alınmış olunur, hatta bu belli bir dönem devam eder bu şekilde uçuşlar , ekşi ye gelince kimleri yazar yapmışlar lan bu ekşi 'de öyle, bunlar bildiğin çoluk çocuk' tan oluşuyor galiba, yoksa bunun mantıklı bir açıklaması olamaz diye düşünüyorum.