bugün

(bkz: ehven i şer)

ser falan farsçaya kaymasın şimdi.
adalet ve kalkınma partisi.
Esfelde bir manası yoktur.
kötünün iyisi.
ver fırına ünal
Hiç yoktan iyidir anlamına da gelmektedir.
an itibariyle 314 başlık açmış ancak 13 entry girmiş ikinci nesil yazar. *
kendisini çok özlediğim zat.
kötu seceneklerden en iyisinin secilmesi.
sozluk oylama bolumunda "eh iste" butonudur.
(bkz: KÖTÜNÜN iYiSi)
şu an cumhurbaşkanı adayı olan abdullah gül için söylenebilecek sözdür.
son girdiği "sözlüğe elveda diyen yazar" entry'sine sadık kalmış maalesef.
geç bulduk çabuk kaybettik seni.
sktivemqueen ol dön gel sözlüğeee! dediğim kişi.
kendisindeki sozluk yazarligini ilk tanistigimiz zamanlarda kesfettigim kisi. bursiyer arkadasim.
fulbright insani,amerikalarda bilim icin cabalayan dostum,sağolsun bana da basvurular esnasinda yardimci olmustur.
birden sözlüğü bırakan yazar. * * *
dört duvar sahibidir. iç açılarının toplamını hüzündür. mümkünse bir duvarı yıktırılıp, briketten 'ben' örülsündür.
iyi bir gözlemci oldugunu dusundugum ama ''ben'' konusunda yanılan yazar.
çaylak oldugunu görür görmez şok oldugum ve zamanında bana da layık görülmüş statüye maruz kalmış üstad. * * * *
sozlukteki bostonlularin sayisini tek hamleyle ikiye katlamis fulbright yazar.* o artik bir "bostonian". yolu acik olasica...
yolu açık olsun dediğim yazar. kendisine iyi yolculuklar ve hayırlı eğitimler diliyorum amerika için.
(bkz: default) a takmis yazar. sallıyor olabilirim 3 entrysinden birinde kullanıyor bu kelimeyi. programcı galiba.
(#507145) nolu entrysi ile diğer bir çok entrysinde olduğu gibi beni sinir küpü yapan yazarımsı.hayır kardeşim bende müslümanım en az senin kadar ama bu bir şiir ve adam atesit olabilir ve şiiride yazan kendisi olduğuna göre istediği gibi yazabilir.adam başka bir dini övmüş mü?hayır...ateizmi övmüş mü?hayır...dinimize hakaret etmiş mi?hayır...peki senin derdin ne o zaman?insanlar entryni okuyacak hiçbir misyonerlik faaliyeti göremeyecek,sonra diyecek ki bu kadar mı hoşgörüsüz bunlar...paranoyakça yorumlar yapmak,olmayan birşeyi varmış gibi göstermek,ve insanları yalanlarla dinden soğutmak değildir müslümanlık.günahın boynuna olsun...
ağzındaki baklayı çıkartamayan yazar
bir kaç yerde gördüğüm nick e göre oylama yapma yorumlarından ötürü "acaba sürekli eksi oylanıyor da bundan mı muzdarip?" diye düşündürten yazardır..
an itibariyle görmüş olduğum entrysine mahsuben, beni popülizm ve üzerinden prim yapmaya çalışmak gibi eylemlerle itham etmiş bulunan yazardır... durup dururken güldürmüştür beni... içinde atatürk ve cumhuriyet geçen sözcüklere karşı kabul göremez bir tiki olmasından müteakip * aslında kendisinin popülizm yaptığının farkına varamamıştır... daha fazla kelime zayi etmeye lüzum yoktur...