bugün

Yen'i başlayan bi dizi ama en çok eleştiri alacak kısmı,eğlencede habire havaya ateş ediliyor.bence çok yanlış özendirici.
Bu ne sikko bir dizi ismi lan vizyonunuzun amk.
trt 1'in karadeniz ve ege ile harmanlanmış dizisi. izlenebilir.
izlemedim izlemeyi de düşünmüyorum ama bir tahminde bulunayım. Büyük ihtimalle Karadenizli kız egeli erkek aşkını ve aileler arsında ki çekişmeleri konu alıyor ( yada tam tersi) tıpkı daha önce çekilen onlarca dizi gibi her şey aynı sadece yüzler değişiyor. Bir kere de şaşırtın be bir kerecik.
Ulan bende yemek tarifi sandım, canım hamsi çekti.

Akşama bir yerlere gideyim bari.
Trt1 i ne zaman açsam yayında olan saçma sapan dizi.
ağzını yaya yaya doğu karadeniz şivesi yapmaya çalışanların olduğu tahmin edilen dizidir. içerisinde hamsi kelimesi geçiyorsa hiç şaşmaz. yapmayın artık şunları be kardeşim. neredeyse 15-16 senedir trabzon-rize-giresun-ordulu insanlar ile beraber yaşıyorum/çalışıyorum o tarzda konuşan doğu karadenizli kalmadı neredeyse. biraz artvinliler onlarda genelde o bölgeden çıkmadıklarından.
egede hamsi güzel olmaz.
git gide saçmalayan dizi. allah aşkına şu başroldeki herif artık, karadeniz şivesi yapmasın kulaklarım kanıyo amk. hani şu kızın babası rolünde olan fırtına jackson mıdır ne halttır. gerekirse dizinin konseptini değiştirin amk.
bir trt rezaleti. birileri para kazanmış o kadar.
Izmir'deki tüm metro, otobüs, ilçe bilboardlarında reklamının yer aldığı, yüksek ihtimalle saçma sapan bir dizi.
Dünyanın en saçma sapan şive içeren dizisi. Karadenizliyim ama hayatımda böyle konuşmaları ilk defa duyuyorum bu nasıl bir şive allasen? Ege şivesi de aynı şekil bunu izleyen insanın kendisine saygısı yoktur bence.
Dursun denen çocuk pırıl pırıl parlıyor.
Düşük iq lu insan dizisi.
Karadenizin boyozu gibidir. Saçmalamaya devam.
Hamsinin iyisi samsundan çıkar.

Çöp dizi.