bugün

henry cavill hayranlığı ile eski nick'ini ele vermiştir.
eflatunoje adlı anti barbaracının yeni hesabı.

tekrar silik yemesi dileği ile.

ırkçı zaten.

başladı yine henry cavill fotoları atmaya.

dua lipayı amerikan kürdü diye aşağılıyor. sanki kendisi çok güzel. umarım göt eder beni.
henry sana bakmaz gider cara delevingne gibi ingiliz hatuna bakar.

yaylan.
henry adında bir adama vurdurmak istiyormuş. hayaller henry canvil falan ama sonuç türkiye de mahmut adında az göbekli klasik bir turkiye erkeği ile evlenecek. boşuna hayaller aleminde yaşıyor.
Sözlükte 17 yaş kız profiliyle dolaşan polis bir abimiz. Hayırlı mesailer olsun memur abi.
sabah akşam erkek poposu hakkında başlık açan harun abi sozlük erkeklerini uyarıyorum yüzde 80 saplı sulat bu buluşmaya falan kalkışmayın hem böbrekten hem de g*t den olursunuz.

eski hesabı eflatun oje silinip tekrar gelmiş yüzsüz kovulduğu yere ısrarla geliyor şaşirdık mı hayır.
Az evvel arkadaşın barbara palvine laf söylüyen entrysini okudum arkadaş sanırım kendini Gigi Hadid sanıyor.
çıplak erkek götü paylaşmış amk. nereye gidiyor lan bu sözlük.
Sözlükte bi erkek götü görmediğimiz kalmıştı eksiğimizi giderdi sağolsun. Kirpi penisi görmüş sözlüğüz biz.
ağız suyunu sözlüğe değil de duvarlarına astığı posterlere akıtmasını isterdik.

o nasıl bir medya aman allahım. *
bazı erkek yazarlar da çıplak kadın götü ya da göğüsü paylaşıyor ona ses çıkaran var mı?

bu anti barbaracı müsvedde arkadaş da jamie dornan'ın götünü paylaşmış ona ses çıkıyor.

t: gereksiz yazar.
Saplı pakize sanırım.
(bkz: 12 nesil silik).. . ..
güncel Önemli Başlıklar