bugün

tutumlu tutarlı ve sıkıcıdırlar, her hareketleri bellidir. ne yapıp ne yapmayacakları bile kısacası sıkıcıdırlar üstelik çoğu cimridir.
Zeki ve ahlaklı oldukları için beyinsiz maddiyatçı kaşarlara öyle gelebilir.
eğlenceni Piç erkekle yap, gez toz. evlenme döneminde de efendi erkek ara. sikerler.
Bende mi sıkıcıyım allah aşkına. Yoksa ben efendi erkek değilmiyim? Şimdi kafam karıştı.
Efendi erkekler de eğlenceli olabilir.

Tabi onu yoldan çıkaracak bir kız bulduğu zaman. Net!
efendi adama kızlar bu devirde bakmıyor. onlara itlik yapanlar lazım. malum bu hayatta sıçanın yeri var.
istisnasız tüm kadınların düşündüğü şey. Kadınlar böyledir dostum. Muhallebiciye götürsen motorunla gezdir beni der. Kitap okuyalım mı desen fantazi roleplay yapalım der. Kibarca Kompliman yapsan dirty talking ister.
madalyonun öbür yüzü belkide efendi olma takıntısının kadınlara sıkıcı gelmesidir. bazı erkekler söylenmeyen sözcükleri okuyamaz ve ortama uyum sağlayamaz. efendi olmaktan başka sığınacak limanları yoktur.
şiddet gören kadın söylemi. tasvip etmiyorum ama durum bu.
Valla napacağımı bilemedim. Konuştukça konuşur,can sıkar, trip atar vs vs tiksinmeme şu kadar kaldı.
Hiç sıkıcı bulunmadım şimdiye kadar.
kadınların ne istediğini bilmesi, ne söylediğini bilmemesi.
haklı bir önermedir, sıkıcıdırlar ancak hayatınızın tam ortadan sikip sizi, geleceğinizi, hayallerinizi, ruhunuzu mahfetmezler. Uyumludurlar size ayak uydurmaya çalışırlar ancak değeri ancak efendi erkek sizin ve ruhunuzun bir orospu olduğunu anlayıp sizi kabul etmediğinde anlaşılır, her şey için geç olduğu o an..

hiç bok olmaz kimseye herkes kendi hayatında devam edin yaşamaya.
Hayatın acı bir gerçeği. Sizinle olmaz olması mümkün değil. Öyle boringsiniz.
Kadınların nasıl anormal ilgi gôrdüklerini,
O ilgiden ne kadar megaloman olduklarını,
O megalomanlıktan nasıl mükemmeliyetçi olduklarını iyi bilirler.

En ufak bir hata yapsalar eleneceklerini iyi bilirler ve açık verme endişesi yüzünden hiç konuşmazlar. Eksikleri buradadır. Tam bir cahil cesareti gösterip fırlamalık piçlik yapmaları gerekir.

Kadın zaten kendi korkak ve sıkıcı bir canlı. sizden onu eğlendirmenizi bekler.
Kızlar böyle diyorsunuz ama sonra 30'dan sonra kedi köpekle kafayı bozup psikolojik haplarla tüm erkekler ölsün diyorsunuz.
kadınım efendi olsun isterse sıkıcılığın vücut bulmuş hali olsun !
Efendinin açmadığı kapıların anahtarları en son efendilere teslim edilir. Bol şans.
Efendi olsun sıkıcı olsun, piçfendi olursa sıkıntı olur.
Benim gibi.
yok mu itlik hergelelik kursu beni de yazın başım ağrıyor.
uzun yazamadım.
Babamın sıkıldım diyenlere bir lafı vardır "sıkı can iyidir kolay çıkmaz" diye. Kadın cinayetlerine bakınca adam ne kadar haklıymış diyorum. Ayrıca özü iyi p*çlere lafım yok onlar rol yapıyorlar hak edene hak ettiği gibi ...
"efendinin açmadığı kapıların anahtarları en son efendilere teslim edilir." Böyle bir şey yok.

Fırlama piçler hanım kızımızı hoplatır hoplatır sikip attıktan sonra sıkılırlar. Hanım kızımız ortamda krediyi tüketince başka piç bulamaz, istemeye istemeye efendi erkeğe razı olur. Aklı hala piçlerde olur hiç de mutlu olmaz.çünkü efendi erkek sıkıcı.
efendi erkek eğer istiyorsa bir kadını her türlü kazanabilir. kadınlar kimyası daha az uysa da sağlıklı olanın bu olduğunu anlar zamanla... Ama piç erkek bir kadını kazanmak yerine gitsin önce kendi karakterini kazansın..
efendiliğin cinsiyeti olmaz bu sebeple efendi erkekleri efendi kadınlar sever. ama herkes pelinsulara talip olduğu için sıkıcı olarak nitelendirilmelerin olması çok normal.
güncel Önemli Başlıklar