bugün

--spoiler--
yaaaaa robert sana hastayım seni görmek istiyorum keşke türkiyeye gelebilsen i love you robert alacakaranlığa gittim ve hastası oldum by
--spoiler--
yarılmama neden olan bu yorumu yapan kızdır.
süzme maldır.
-neden ben değildi edward cullen ayça?
-çünkü sen incesin edvard kalın
-mınıskim nası aşık olmuşum ben sana ya
-sepet sepet yumurta sakın beni unutma
-sus muha godumun hala konuşuyo.
zevksiz kızdır.
(bkz: vampir oğlan seven kızlar)
10 sene evvel kenan doğulu'ya, tarkan'a, 5 yıl önce yalın'a, 6 ay kadar önce de ankaralı turgut'a aşık olan kızdır.

abarttık mı, evet tabi. ama boş iştir, hoşluktur, elleşmeyin.
genellikle erkek arkadaşı olmayan ve olması da zor görünen kız tipi.bir tuhaf yanları da cinsel dürtülerden mi bilinmez çeşitli platformlara hatta okul kitaplarının üzerine bile soyadlarını cullen olarak yazmalarıdır.

(bkz: umut fakirin ekmeği)
(bkz: yapma bacı gözünü sevim)
biz bişey yapsak misal:
kanımı emdin faaruukk diye çemkirirler. ama sonra gider vampir oğlan severler amk. *
stephenie ablanın kafasında kurduğu ve ancak da kafasında kalabilecek olan bir karakter için ağlayan türk kızları gurur kaynağımızdır, teşekkür ediyoruz.
17 yaşındaki kız kardeşim ve 32 yaşındaki iş arkadaşım. her ikiside aşık. enteresan.
vampirdir.
bu ciddiye alınmayacak geçici bir durum şuan sadece türkiyede değil her ülkede var bu ,yazarın etrafında sadece türkler olduğu için böyle söylüyor ama biliyorumki amerikada da var ingilterede de var bu durum bunun ülkeyle alakası yok , olayı büyütüp başlık açmayı da gereksiz buluyorum tamam bence de çok saçma bu vampir olayları edward aşkları ama bu kadar üstünde durup ,düşünüp sinirlenmekte saçma gelen ayrı bir olay.
ben onların hepsinin tek tek töbe töbe.
2 gün sonra başka bir film veya dizi karakterine aşık olabilecek potansiyele sahip olan kızdır.
ergendir büyük ihtimalle. hayır değilse gitsin atsın bi' yerden kendini.
aşık olabilme potansiyeli yüksek kızdır .
sonra "yaş 17" , "blue jean " gibi dergi sayfalarında resimler ile sevişir .
ayran gönüllü genç türk kızıdır. ~mal~
ergendir,efenim,üzerine fazla gidilmemelidir.yazıktır ancak..
yurdum erkeğinin agzı açık victoria secret mankenlerini televizyonda izleyip fanteziler kurması kadar normal birşeydir. zevk meselesidir. ayrıca çok abartmaları da boş bir harekettir.
aslında çok da şaşılmayacak durumdur. film ve hikaye uyduruktur. doğruya doğru.

fakat edward cullen gerçekten mükemmele yakın ideal bir sevgilidir. bir karakter olarak bile var olduğuna inanması zor bir sevgili tipidir hatta.
bütün dünya duysun justin bieber seni seviyorum diyen kızla aynı kafa yapısına sahip olan kızdır.hatta yakın gelecekte bu tür bir girişimle karşılaşabiliriz.
vampir cazibesine kapılmış geniş çaplı kız grubuna mensuptur. hani tamam, beğenin, hayran olun ama, aşık olup abartmak, yırtınmak, kendinden geçmek, her bağlantıda 35 tane kalp koymak, resimleri öpmek, posterlerle sevişmek falan, komik be abi.
kitabını okumadan direk filmleri izlemiş kızdır. aşk-ı memnuyu izledikten sonra kitabının çıktığını düşünen kızla aynı kız olabilitesi yüksektir.
i lav yuu castin biibıır!! diye böğüren salağın ona fark atacak kadar salak arkadaşıdır.
facebook soyisimlerini 'cullen' olarak yazan embesillerle aynı zümreye tekabül eder.

edit: düzeltme.
büdüt: tanımda bahsi geçenlerden biri eksilemiştir. (bkz: şanslısın)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar