bugün

entry'ler (67)

balık ayhan

ağır roman filmindeki performansıyla büyülemiş,118 18 reklamlarıyla gözden düşmüş darbukatör.

survivor ertan ın seda ya yazması

(bkz: seda sevişelim mi)

manchester united dan nefret etmek

gerek alex ferguson'un devasa egosu gerekse almanya milli takımı gibi her turnuvada yarı final veya final oynaması beni manchester united'dan nefret ettirmiştir.ayrıca ingiliz sömürgeciliğinin bir göstergesi olarak da dünya'da en çok taraftara sahip kulüptür.türkiye'de de çok sempatizanı vardır ne yazık ki.

ac milan

2000'lerin başındaki altın jenerasyonun yaşlanması ve yerine alınan oyuncuların beklentileri karşılayamaması sonucu sportif başarı açısından zor günler geçiren takımdır.ancak halen 18 uluslararası kupa ile bu alanda liderdir.

gunnar nordahl

ac milan tarihinin en golcü oyuncusudur.gre-no-li triosunun gol makinasıdır.

(bkz: gunnar gren)
(bkz: nils liedholm)

fethullah gülen cemaati

cemaat evlerinde gençleri islama yöneltiyor imajını veren halbuki amaçları kendilerine adam yetiştirmekten başka bir amacı olmayan cemaat.

aslinda hepimiz birer zall iz

(bkz: içimizdeki irlandalı zall)

dünyada sorulan en saçma sorular

+biz geldiiiiik.
-aa siz mi geldiniz?

kahve neden kahverengidir

o kadar nesne varken neden adını kahveden almıştır?

uzaya yolculuk siradanlastiginda olabilecekler

"cumaya gittim gelicem." yazılı kağıtların yerini "mars'a gittim gelicem." yazılı kağıtlar alması.

bakire kızın bekaret kanını akıtıp alına sürmek

(bkz: bakir erkeğin bekaret kanını alnına sürmek)

devletin pavyonunun olması

zürafa sokak gerçeğinin olduğu bir memlekette devede kulak kalacak olay.geçiniz.

kadınların binmeyi sevdiği şeyler

(bkz: dal)

reklamlarda dövülesi karakterler

118 80 reklamındaki birsen denen gerizekalı hatun kişidir.ayrıca en son 118 80 reklamındaki şarkı söylemeye çalışan bıyıklı taksi şoförü.

türklere özgü küfürler

ananın amına ağaç dikerim,gölgesinde bacını sikerim.

her şey serbest yakalatmak yasak

eğitim alanında da geçerlidir.

(bkz: kopya serbest yakalanmak yasak)

kollarını açıp koşarak gelen bülent ersoy

elm sokağı kabusunun yanında halt ettiği durumdur.

amuda kalkıp şaşı bakmak

emo ve benzeri gençlik akımlarına kapılmış kişilerin sanal ortamda yazdıklarını okumak için kullanılabilecek bir metod.

fenerbahçeye gelen yıldızın kazma olarak çıkması

kazma değiller aslında mesele türk taraftarının yıldız sıfatıyla gelenleri şişirmesinden kaynaklı.adam da parasını alıp yatmaya bakıyor tabii.neden kassın ki?

aborjin ünlüler

23 nisan'da müsmaere kıyafeti giymiş sevimsiz çocuklara benzeyen bengü.