bugün

her önüne çıkanı beğenen, aşık olan, salya sümük peşinden koşan insanlar için söylenir. En çok kırılan üzülen insanlardır fakat aslında en hafif acıyı çekenlerdir. bir boksörün yüz tane yumruk yediği zaman hissettiği acıdan çok daha fazlasını normal bir insan tek yumruk ile hisseder.
çok fazla sevgili değiştiren maymun iştahlı kişilere söylenen söz. biraz kendini kontrol etmesi gerekir böyle insanların. rahat olurlar, sevgililerinden ayrıldıktan sonra arkalarına bile bakmadan yeni ufuklara yelken açarlar.
elifide seviyorum emineyide melehatide pakizeyide cerenide ama en çok sevcanı seviyom ben o ben tek aşkım.
daima mutsuz insan olabilme potansiyeline sahip insandır.yazıktır.
biraz önce haksız yere bana söylenen söz. Benim en kısa ilişkim 6 ay sürdü veya sürmekte be.
Bir zamanlar Semra hanım'ın daldan dala daldan dala diyerek anlatmak istediği buydu sanırım.
(bkz: şıpsevdi)
yanlış kişiyi seçmesi muhtemel kişidir.
bir kız arkadaşın tabuda anlatırken zorlandığı sıfat.
k:hani ben herkesi seviyorum.bir ahmet'i seviyorum bir mehmeti?
e:kaşar.
bazılarına göre; hayran gönüllü olarak kullanıldığı sanılan sözcük öbeği. *
çalkalanıp çalkalanıp duran.
--spoiler--
Çok ayran gönüllü arkadaşlarım var. Gönülleri bile fakir ya, git viski gönüllü falan ol, 1 Liralık gönül mü olur *
--spoiler--
(bkz: mektubu okunmaz)
kendilerini ayran gönüllü olmadıklarını söylerler.

sadece sabit fikirli değillermiş.
benim gibi günde 38 kere aşık olabilen insanlara denir.
bak mesela bugün 2 kere aşık oldum.
Her gördüğüne yürüyen tiptir. Aslında duygu ile alakası yoktur, çoğu zaman bu tipler sadece karşılık gördüğü için ego tatmini olur. Zaten En küçük olumlu bir şeyi bile yanlış yorumlayıp açık kapı görebilen tipler oldukları için, gülümsemeyi bile yanlış yorumlayabilirler.
(bkz: ümit özdağ)
görsel