bugün

özür videosunu izledim. Epey etkilenmiş. Çok pişmanmış. Tamam karşı cepheyi sevmeyebilirsin ama o küfür nedir?

Madem samimi bir ortam hadi o haltı yedin. Senin o samimi arkadaşın o videoyu nasıl yükledi?

Çok pişmanım diyorsun. Trt'de işin bitti. Bundan sonra sana ekranlarda biraz zor iş çıkar. Pişmanlığın bundan dolayı olmasın? Bu arada trt'den ne kadar alıyordun onu açıklasan.
zevk için döverim lan ben bunu.
izmir'in çorak dağlarını sevmeyen Kürt yoldaşım, evet ne var bunda adam Munzur dağlarının eşsiz doğasını seviyor, abartmayın lütfen.
Nihat doğan'la ikisini yan yana görünce televizyona kustum..
artık çocuk tiyatrolarında panda rolü bile alamaz.
TRT gerekeni yapıp siktiri çekmiş, bundan sonra da vatanını seven hiç bir yapımcı şu kertenkeleye iş vermez. Açlıktan geber.
rte yalaklığı yapayım derken rezil olmuştur.
Hakiki bir kolpaçino olduğunu cümle aleme göstermiş sözde star. Delikanlı gibi yediğin haltın arkasında dursan bu kadar küçülmezdin gözümde. Kolpa herif seni...
izmir havasının çarptığı kişidir.
Özür bile dileyememiştir.
türkiye'nin en iyi komedi oyuncularındandır.
sosyal medyaya düşen izmir'in dağları videosuyla normal olarak büyük bir prestij kaybına uğramıştır. savunmak için sonradan haber bültenlerinde ettiği muhabbetlerle de konuştukça daha bir batmış.
Türkiye de artık ekmek yemesi zordur.

Eğer ki biri buna karnı doysun diye ekmek verirse o da bu şerefsiz gibi O.Ç. dur.

Atatürk ve milli değerlere hakaret edenlere aynı ders verilmeli ve hepsi alenen O.ç. ilan edilmelidir.
Sanatçı değildir. insanları kutuplaştırmaya çalışan sanatçı olamaz.
izmirin dağlarında başına ne geldiyse bilemediğimiz kişi. denize doğru kaçamamış olsa gerek, yoksa yüzerdi bu da.

--spoiler--
başlığı hortlatıp sinir etmeyin kardeşim gece vakti.
--spoiler--
Bu yaratık izmir marsı nezdinde atatürk'e hakaret etti.
Hala gereksiz yere bunun capsini kullanıp bir de atatürkçü geçinen tipler var.
"Anlıyorum"muş. Mercimek kadar zekan yok. Nah anlarsın.
biz adamı madam yaparız madam
repligiyle yaran kişi.
O çocuk projesi pırdino muydu neydi öyle bir şey bahsi geçen olaydan da eski.

Edit:eskiden severdim de malum olaydan sonra sevemiyorum kendisini.
https://galeri.uludagsozl...-abd%C3%BClhamid-1376593/

yağlı kapı bulmuş.
bu aralar ne işler yaptığı, hükümetten ne rantlar , işler kaptığı merak konusudur.
izmir'in dağlarına küfrettikten bir gün sonra beyaz tv'ye çıkıp "erdoğan'a aşığım" diye ağlayarak mağdur olabilmeyi başarmış kişi.

seni de unutmadık.
kolpaçino'nun kamera arkasını izleyin.
"ben ekrem abinin bokunu yerim bokunu" sahnesini gülüp durduğu için 10 defa tekrarlatmış.
o hep küçük gördüğünüz kolpaçino ganyotçu hakkında bir kaç bilgi: kendisi eyüp imam hatip mezunu, hafız, izmir marşı muhalifi, reisçi ve iyi biri.

https://twitter.com/sairu...tatus/1246172204515106818
gençler sigara?
sosyal medya üzerinden izmir Marşı'na küfür etmesi üzerine kariyeri sona ermiştir.