bugün

hızlı giriş yapmış yazar.
hızlı can acıtmış yazar. hoşgelmiş...
hızlı ve öfkeli yazar. nasıl da sikti caponları tokyo'da.
bana karşı bi kuyruk acısı var sanırım. girer girmez başlıklarımı hortlatmış.*
7. nesil çaylak.
aldığım her cevap yeni sorulara gebe, ya susmalıyım ya ölmeli, yada herşeyi unutup meczup olmayı öğrenmeli.
(#8721959) üzümü karısı şarabı da anası olarak gören yazar. * (bkz: ben demedim o dedi)
gereksiz bir sözlük yazarıdır.

hamiş: ekürileri olan akbabalarla ve sırtlanlarla birlikte sözlüğü çöplüğe çevirmişlerdir. ne yazık ki doğal denge için katlanmak durumundayız bunlara.

doğal seleksiyon nasılsa icaplarına bakacaktır.
bazı baykuşların sırf siyasi görüşlerini eleştirdiği için beğenmediği yazardır. sözlükteki komünist zekanın ortak özelliği budur, siz onları eleştirseniz hemen sizi " gereksiz" ilan ederler. asıl gereksiz olan, vatan ve millet kavramından yoksun olan bu baykuşlardır. türk milleti için birer tehdit, zamanla toza toprağa karışacak birer çıfıttırlar.

yazara ek olarak bir şey demek gerekirse; hep böyle olsun, devam etsin...
(bkz: engin akyol/bilecik)
insan gibi tanım yapan bir yazarın girisine;
--spoiler--
ananı destekleyeceğiz hepberaber
--spoiler--
şeklinde bir cevap veren terbiyesiz akp sempatizanı...
içlerindeki faşizan siniri dizginleyemeyen yazarlardan biri. aniden kusuveriyorlar her şeyi.
her gördüğümde bana cenk akyol u çağrıştıran yazar.*
nickinin sonundaki 11 yaşını mı ifade ediyor anlayamadığım yazar. hani yazdıklarına, tarzına bakınca öyle görünüyor ama 11 yaşındaki bir çocuğun sözlükte yazar olmaktan başka uğraşları(oyunları) olduğunu düşünüyorum.**
uu beybi demek istediğim yazar.

sanırım birşey söylerken bir yandan da zıplıyor olmalı sesi daha çok çıksın diye. takdirname alıyormuymuş bu dönem çok inanılmaz merak ettim.
#12157346 forum diye dalmış kişi. abi öyle bişey olabilirmi yav. liseli herhal. o başlığın tamamını okumanızı isterim.
altı harflilerdendir.
*
çaylak olmama sebep olan kişi. kötü yanı haklı olan bendim...
zavallıdır.
Yazım ve imla kurallarından bi' haber olan yazardır.