bugün

iŞÇi VE ELEMAN ARAYANLARIN GENEL ŞARTLARINDAN EN AZ BiRiNi SAĞLAMIŞ iNSANDIR.

HE BUNUN TERSi VAR MIDIR O DA MUAMMA TABi. DIŞ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VERMEYEN iNSAN OLMASA GEREKTiR.

SANA GÖRE KÖTÜ GÖRÜNEN BiRi ÖNEM GÖSTERMiŞ VE KENDiNE GÖRE iYi OLAN O GÖRÜNÜŞE KAVUŞMUŞTUR NiHAYETiNDE.

HERKESiN iYi VE GÜZEL ANLAYIŞI BiR DEĞiLDiR ZiRA.

AYRICA BURADAN DA ANLAŞILIYOR Ki iŞVERENLERiN BiR KISMI BiLDiĞiN MATERYALiSTTiR. BiR TANESi DE 'iÇ GÖRÜNÜMÜNE ÖNEM VEREN' ŞARTI KOYSUNDUR AMA NEREDEDiR..
akıllı insandır.

dış görünüşün insanları etkilemekte kullanılan ön bir sevişme olduğunu bilir. dış görünüşü iyi olanın, kötü olandan her zaman daha önde başladığını çoktan öğrenmiştir.
mantıklı insandır.

insanda ne varsa dışından görünür. insanın çini görmek diye bir saçmalıkla uğraşmakla zaman harcanmamalı. misal göz her şeyi anlatır.
insani özellikleri hakikaten üzerinde taşıyan güzel insandır.

ama yeter mi? yetmez tabii.
normal insandır.

evinde ayna olan herkes muhtemelen önem veriyordur. çok önem veriyorsa kötü, aşırı önem veriyorsa çılgındır. allah da onu kahretsindir *
normal insan olmakla beraber genellikle kızlar bu insanlar içinde önemli bir yer tutar.
her insanın bir roman olduğunu hiçbir zaman anlayamayacak,
sadece sistemin dayattığı iyilik kriterlerine göre insanları değerlendirecek,
moda ile kandırılmak istenen kitlenin bir parçası olacak,
zengin arkadaşları gözünde her zaman daha değerli olacak,
gerçekten değer verdiğini zannedecek fakat sahte mutluluklar yaşayacak insandır..
(bkz: insanların dış görünüşüne önem veren insan)
başlık mı değişmiş yanlış mı okudum anlamadım..
Bakımlı olmasını beklediğim insandır.
yapılması gerekeni yapan insandır.dış görünüş insanlar üzerinde ki ilk intibadır ve insana değer kazandırır.
dış görünüşün ilk intibadaki önemini bilen ve görünüşünle ağırlanır,davranışınla uğurlanırsın. sözünün doğruluğunun farkına varmış kişikikdir.
normal insandır. çünkü her insan az veya çok dış görünüşe önem verir.
(bkz: modern insan)
sözlük abazaları.
kendini seven insandır.
göze hitap etsin gönle değil diye düşünen insan modelidir.kısmen de olsa.
prezentabl insandır. aferin ona insanıdır. aferin!...
(bkz: kişi)
görsel
Kendine saygısı olan insandır.
topluma saygısı olan insandır.
güven telkin eden bir tiptir, normal biridir, ilk gördüğü kişilerden saygı görür ki zaten boşuna dememişler insan giydiği ile karşılanır söyledikleriyle uğurlanır.
bokunu Çıkarmadıktan sonra iyidir.
Bu tür canlılar kalabalık şehirlerde yaşarlar. Yolda araba camı olur dükkan camı olur sürekli kontrol ederler kendilerini. Geçen araba camından kendime bakiyim dedim. Lanet olsun arabada adama varmış. Nası utandım. Ama farkettirdim mi? tabiki de hayır. Son bir bakış atıp çok cool bi şekilde yoluma devam ettim.
Aynaya baktığında mutlu olmak gibi masum bi amacı olan kimsedir..