bugün

Naptın hafız? Durumlar nasıl muhterem?
Dün kullandığın deodoranttan aldım...öyle zavallı bir özlem ki. Kokuna yaklaşmak bile bir teselli...
umarım çok sevdiğin kişi seni yalanlarıyla kandırmış bi sahtekar çıkar.
yine çok duygusalım.
bana bak kapıcı;

bir daha ekmeğin ucundan koparırsan kızını kargoyla ışid'de yollarım.
Senin için yaptığım onca şeye sana adadığım onca seneye sana verdiğim onca sevgiye üzülüyorum bunun için kendimden özür diliyorum.
zor oldu ama sonunda kimseye guvenmemeyi ogrettin bana sanırım. en başta da sana.
Beni gözümün içine bakmış olduğunda kendini kaybedecek kadar çok sevsen. Nefes almak gibi olsam senin için. Öyle sevsek ki, ‘seni seviyorum’ cümlesi anlamını kaybetse. 

Gülen gözlerin, gözlerimin tam içindeyken çeneni ısırarak anlatsam seni sevmiş olduğumu. Bir evimiz olsa seninle. O eve girmek için saatleri saysam. Hep o anın enerjisiyle geçirsem günü. Makarna yapsak beraber. O mutfak makarna değil, huzur koksa fakat. Beraber film izlesek seninle. Filmdeki Londra’da tanışıp Paris’te evlenen o çifte baksak, sonrasında birbirimize baksak. ‘En güzel aşk filmi biziz!’ desek aynı anda. Yanımızdaki sehpaya uzatsam kolumu, ekoseli battaniyemizi alsam. 

‘Adım atmaya üşeniyorum’ desem fısıltıyla. ‘Burada uyusak?’ Aynı ses tonuyla yanıt versen. ‘Sarılacaksak, fark etmez.’ Orda o koltukta uyuyakalsak birbirimizin nefesiyle. Güzel olmaz mıydı? 
(img:#1885374)
Anlatılacak çok şey vardı.
Artık birine bir şey demekten, kendimi anlatmaktan, birini zihnimde tutmaktan, birine farklı bakmaktan vaz geçtim. Bunu bile biri için söylediğimi zannetmiyorum çünkü zihnimde kimse canlanmıyor.
Lütfen kızma bana, yaptığım hiçbir şey senin zararına değildi. Bilakis sana olan sevgimin içime sığmamasından ötürüydü. Bir gün sen de seveceksin, anlayacaksın beni. Sevgiyle kal kardeşim..
Sen ne yaptın ki bana!
Yaşamaya başladım ?
benim seninle aktivite yapmamamın seninle bir ilgisi yok, sadece çok sosyal olmayı sevmiyorum.Benden beklediğin o her gün dışarı çıkan , senin arkadaşlarınla konserlere giden bir adam olmam imkansız.
engelimi niye kaldırdın ben seni özledikçe yazıyordum oraya, şaka bi yana şok oldum profilini görünce.
aşk bir kimyasal olay..

ama bak sevgi kalıcı ,
sana bunu kanıtlayacağım tabi sen de sevdiğini gösterdiğin sürece..

bir gün gözlerine baka baka , sana doya doya seni sevdiğimi anlatacağım..

hayırlısı..
6 yıllık arkadaşımsın tüm sevgililerimi gördün, nasıl bir yaşantım olduğunu biliyorsun. Okulu bıraktığımı, günde 14-15 saat çalıştığımı biliyorsun, napayım güzelim kalbimde sen varsın. Geçen gün aklıma geldin dedim ya sana, her anımda aklımdasın.

Allah’a dua ediyorum vakti geldiğinde inşallah eşim olursun.
Ananın sikeyim.
Mecazen değil ha cidden senden daha iyiydi be.
Hic o sahsina tanimladigim birisi olmadigindan merak edip entry girmek istedigim baslik. Nasil bir insani “o” nuz yapabiliyorsunuz cidden merak konusu.
yara bandı sevdiğin için kendini kesmemelisin.Ama yine de sen bilirsin.
Okuyacağını bile bile yazılandır.

"Beni anlamadın demeyeceğim. Beni anladın. Zaten en dayanılmaz acı buydu. Sen beni anladın. Anladığın halde canımı yaktın."

Frida Kahlo
gözlerimi okuyamamış, sözlerimi mi okuyacak?
Ben değil sen kaybettin. Orta parmak gösterirdim bide.
Senin için yaptığım onca şeye sana adadığım onca seneye sana verdiğim onca sevgiye üzülüyorum bunun için kendimden özür diliyorum.
Hangisi?
Görmüyorsun, affetmiyorsun elin oğlu da seviyorum işte seni. Gerçekten seviyorum işte.bu Sabah uyandığımda sanki sana sarılıyormuşum gibi seni hissederek uyandım. Özlem sorun değil de kimlerle konuşuyorsun da onlinesın bu kadar. Neden aşık olmadın bana be. Böyle bize yazık ettin gibi hissediyorum. Acaba Planonik miyim diye düşünüp duruyorum.