bugün

Sen yokken de her şey yolunda olabiliyormuş.
sana bir söz yazdım bugün, yolladım rüzgarlarla. içinde gözyaşı vardııııııı.. rararam.
cok iyi bir insansin ama bana bakmazsin gibime geliyor.
seni beklemekten vazgeçmem ama gelmeyeceğini de adım gibi bilirim.
sen bunu okumadığın için , okusanda anlayamayacağın için ne yazsam boş.
gram altın ALIŞ(TL) 458,28.
Çok özledim seni. Çok basit oldu ama anlamı ağır.
ne düşünüyorsun ? yani kurtulabilir miyiz gerçekten ? planın ne? yani ben gelecek kaygısından uyuyamıyorum artık. söyle, araba mı alayım ev mi, yoksa dil sertifikası almam mı daha iyi olur ? valla kafam şişti açlıktan geberme korkusundan.
Bunların sebebi sensin.
Bazı şeyler bana çok şey öğretti. Ama ben yine de şıklardan "akıllanmamak" olanını seçtim.
Her defasında aynı şıkkı seçiyorum, biliyorsun.
Çünkü diğerleri çıkarlarımı korumuyor.
Akıllanırsam senin gibi olurum.
Ben senin gibi olmakta istemiyorum.
Gözlerimi kapatamam ki.
Sen kapatsan da görüyorsun, eee ben senin kadar yetenekli değilim.
Bir de var ya güneş güne doğunca sabah olmuyormuş, güneş gönüle doğunca sabah oluyormuş.
Şu an morning seks yapıyor olabilirdik.
Kanka canını seviyorsan uzak dur benden, bana katlanamazsın mutsuz olursun hadi canım.
Okuyomuş gerçekten. Duyduğumda şaşırmıştım nasıl unutmamış diye.
Ama bazı şeyleri o okuyor diye yazıyodum. Umarım hala okuyodur.
tanrı yolunu bahtını açık etsin..
Gün ağarırken tek başına oturmuşsam
Henüz daha gözlerimi bir an bile yummamışsam
Sen yoksan yine bense yorgun ve bitkinsem
Hele bir de, bir de canım hasretine kapılmışsam
işte o an bir fırtına kopar
Sanki o an yer yerinden oynar
Hoyrat bir rüzgar eserken, sallanan geni misali
Sallanır durur içimde dünya.

Düşün ki çiğdemin, melihe yazdığı bu mektubum ben. Huzursuz, biraz korkmuş ama en çok hasret doluyum. Omzunda uyurken hani bir gök gürültüsü uyandırmıştı, uykulu halimle korkup sana sıkı sarılınca seni de uyandırmıştım. Usulca saçlarımı karıştırıp kollarını iyice sarmıştın da göğsüne yatak sermiştin. Yine gök gürültüsüne sıçradım bu gece. Göğsün diye yastığa sarıldım ama nefesin de sıcaklığın da yoktu. Hani karnının ortasına bir acı çöker, sana hiç gelmesin bu his, derin derin solursun da havadaki bütün oksijen yok olmuş gibidir işte öyle bir his sensiz uyanmak.
Sana ne desem ne yazsam az ,anlamsız,boş.

Sen yine bildiğini okuyacaksın.

Ve gelip bana ağlayacaksın.
O kadar çok konuştum ki konuşmanın fayda etmediğini gördüm.
kız çiko

edirneye gelirsem

ciğer tava sözün vardı

ama

sana da güvenilmez ya.
Çeşke kafani kaldirip görebilseydin güzeli, olmayacak şeylerin peşini bırakip değerini bileni görseydin. Ne kaybederdik ki? En azindan böyle her gün kaybetmezdik.
Sana da helal olsun. Dünya bi araya gelse bana bunları yaşatamazdı.
Çok yalnızım ama artık çok huysuz da değilim.Kimseden beklentim de yok.Sanki insan anlarda daha mutlu oluyor.Ne geçmişe takılı kalmak ne de geleceği merak etmek sır perdesini kimseye göstermiyor.
Ağlama duvarı mı lan bura
Yallah başka kapıya.
Nerde?

-tamam...

Dedim.
evli mutlu yazmışsın çokta tın. ben gibi yakışıklı dalyan gibi birini kaybettiğin için üzülmelisin neyini kıskanıyım. benden üstün birini bulsaydın belki kıskanır üzülmüş gibi yapardım. kafanı taşlara vurursunda iş isten geçer.

o değil yüz vermediğim peşimden koşan kızlar gidip abuk subuk biriyle evleniyor. peşlerinden koşacağını sanıp sonra sinir krizine girip saçmalıyorlar. ya hesaplarını kapatıyor ya evleniyorlar.
Senin yapacağın oto kiralamacılığı sikeyim.