bugün

--spoiler--
kimdir nedir bilmediğim tipler yırtık dondan çıkar gibi laf sokuyor yine.
--spoiler--

ne kadar ilginç, ben de aynı durumdayım şu an. ilk taşı sen atıyorsun ve millete yırtık dondan çıkar gibi diyorsun. böyle ilgi budalası ve düşük iq seviyesine sahip olan birini dc'den atmakla iyi yapmışlar. umrunda değil çünkü sen de yediğin nanenin farkındasın.

akıl yaşta değil baştadır derler. sen istediğin kadar yaş al, aklın asla büyümeyecek ki. saygısızlık yaptın ve sonucuna katlandın. ne bekliyordun? anan baban gibi herkesin seni pohpohlayacağını mı? senin prensesliğin ancak onlara söker.

hem şımarık hem ukala hem ilgi budalası hem de hatasını kabul edemeyecek kadar kompleksli.. ortaya karışık menü gibisin valla sen ha. haddini bilmeyene elbet bildiren biri çıkar.
Komedisiniz gerçekten. Sanırım arkamdan dedikodumu yapıp bana karşı bir birlik oluşturdunuz sorun değil ben hepinize yeterim. Beni ne kadar ciddiye almışsınız öyle sabahtan beri ben bitirmek istediğim halde uzatiyorsunuz konuyu yine suçlu ben oluyorum kimlerin mahalle karısı gibi davrandığı çok belli. Üzerine kimse alinmasa unutulup gidecek bir entrydi. Saygı göstermek zorunda olduğum kişiler değilsiniz ayrıca. Uslubunuz hakaretleriniz yansıtıyor karakterinizi benim 'ergen yuvası' demem söyledikleriniz yanında çok hafif kalıyor. Ama sizin kadar takmıyorum çünkü kendimi biliyorum. iyi günler hepinize.
noluyo amk ya sabahtan beri neyi paylaşamıyorsunuz.
Kursa gittim geldim hala devam ediyor Iq kavgası. Düşük iqlu yazar benim dedim ya. Bir yerde toplu şekilde linç varsa ben hep linç edilen tarafı tutarım. Biz hepimiz sen tek kavgası bana çok yakışıksız geliyor. Ben o yüzden mini miniyi tutuyorum.
Off yeter cidden la, olayı anlatın bana ne oluyo burda.
Galiba benim, iş konusunda çok düşük acaba doğuştan mı. Fakat arkadaşlarla vakit geçirince herkes zekisin diyor. Resmi işlerini hep bana yaptırıyorlar okumuş adamsın diyerek. Bende anlamadım ne olduğumu.
mülayim sert teki mülayimsin sen kale.

hani müdür gidince tüm dosyalar önüne yığılan