bugün

günden güne giderek buna inanan insanların arttığı gerçeği beni üzüyor. o kadar uydu fotoğrafları var hala nasıl inanmıyorsunuz gerçekten. beyinleri vücutlarını koşarak terk etmiş.
dünya yıvarlak olsa hepimiz uzaya düşmezmiydik dünya dönerken.

dünya tam olarak düz deyil biraz dereli tepelidir tabiysi.
ufukta giderek küçüldükten sonra gözden kaybolan gemiler nereye düşüyor.
görsel
helyum balonuna bağlayacakları bir kamera ve gps cihazı ile rahatlıkla bu sıkıntılarından kurtulabilecek kişilerdir.

ama gerizekalı olarak da görülseler, trollük yapanlara benzer ilgi orospuluğu hoşlarına gittiği için, aynı nato kafa nato mermer devam ederler. bu sözlükte de vardı hatta "amerika'da yaşayan abim niye benden 7 saat geride, şu anda orada gece adam uyuyor?" diye sorduğumda tepsi üzerinde el feneri gezdirme şeklinde bir metaforla cevap vermişti mal.

he deyip geçin. cahille tartışılmaz. hele "asıl cahil sensin, doğruyu söyleyen biziz" diyenle hiç tartışılmaz. adam çünkü kendi cahilliğini kabul etmediği için, hiçbir zaman cehaletini gidermek için bir şey yapmayacak. bu nedenle ölene kadar cahil kalacak. bilgisiz olduğunu kabul eden cahil yine zamanla belki kendini geliştirir, cehaletinden kurtulur. ama bunlar umutsuz vaka.
lan bunlar gerçek miydi? ben hep taşak geçiyorlar zannediyordum cidden savunanlar varmış!!

yahu benim ne işim var bu dünyada, kafayı yiyeceğim...

https://twitter.com/DNger...350V7-Tmd0PE2Jiw&s=19
Dünya yuvarlak değil deseler tamam da düz nedir ya.

Yakındaki Tüm diğer gezegenleri görebiliyorsun hiç düz var mı hahah.
onlar kadar salağını görmedim aq. anlayın işte şunu dünya koala şeklinde neden anlamıyorsunuz kardeşim.
düz veya yuvarlak, enflasyon için hiç farketmiyor, bir da arkamıza bakmışız tam oramızda.
Dünya koni de olsa umrumda değil. Ne zaman gelecek bu ayın 15 i ya...
(bkz: küre i arz)
iflah olmaz cahil dangalak sürüsü.
Üniversite sınavında derece yapmış çok ileri seviye ingilizce bilen insanların bu kadar kültürlü ve zeki nasıl olunur dediği biriyim.

Dünya düz ve sabit. Tepemizde bir gök kubbe var. Güneş dünyadan çok daha küçük. Antartika diye bilinen yer düz dünyayı çevreleyen buzullar.

Dünyanın merkezi kutup noktası.

inanıp inanmamanız sikimde değil. Sadece NASA denilen fotoşopçu sahtekarları üstün insan bilmenize gülüyorum.

Zaten zeka denilen şey size hap şeklinde yutturulan bilgileri sorgulayabilmek.

Bir de aşı yaptırıp maske takmıştınız değil mi? Pek gülünçsünüz muhteremler.
Peki “ya şu salaklara bak dünyayı düz sanıyorlar” diyenlerin kendilerini çok zeki zannetmesi? Dünya düzmüş, yuvarlakmış umrumda değil. Elips zaten de, Bu neyin havası Lan. Size ne denmişse onu tekrarlıyorsunuz sadece. Sanki ispatını siz verdiniz. Size Dünya üçgen şeklindedir deselerdi, ona inanırdınız. Sanki astronomi biliminin amına koymuş gibi şekilden şekile, triplere girmenize gerek yok. Siz sadece ezbercisiniz.
Hala bu devirde inanan olmaması gerekir.
muhtara katılıyorum. ay küre değildir, bozuk para gibidir. arka yüzünde atatürk ün resmi vardır.
Roketle uzaya gönderilip bırakılmalı gerekir.

Camdan izleyip Harbi lan yuvarlakmış diye diye susuzluktan ölsünler.
devlet yönetmiş olanı bile vakidir.

(bkz: paul kruger)
(#30130217)
lan dalga geçmeyin. adamlar ciddi ciddi argümanlar bulmuşlar fantastik bir dünya yaratmışlar kendilerine. yani bu argümanlar ile bir bilim kurgu filmi çekilir. biz arkadaş ortamında epey taşak geçtik bunlarla. güya şaka yollu kendimizi düz dünya savunucusu yapmıştık. şaka yollu düz dünya savunuculuğu yaparken arkadaşlardan biri ciddi ciddi düz dünyacı oldu. ben hemen can havliyle gittim newton okudum, son anda düz dünyacı olmaktan kurtuldum.
düz dünyacıları bir ortamda toplayıp, toplu halde uzaya fırlatsak dünyanın ortalama iq seviyesi en az 10 puan birden yükselir.
Ampul beyinliler kadar beyinsizlerdir.
Beyin dosyası bulunamadı.
Dünyayı dümdüz etmek isteyen, her yeri bombalamak isteyen narsist kişilik bozukluğuna sahip insanlardır.
Bir bunlar, bir aşı karşıtları, bir de siyasal islamcılar... bunlar tarih boyunca insanlığa bir şey vermemiş ama kene gibi yapışıp kalmış tiplerdir. ilkokulda öğrendikleri matematikle apaçık ortada olan şeyleri reddederler.
Sayıca azlarsa komplo teorilerisyeni olurlar. Sayıca çoklarsa kardinal, şıh falan. Sonra gelsin engizisyon, gitsin hallac-ı mansur.
dünya düzdür.
matematik yalan söylemez.

fotoğraflara değil, matematiğe inanırım.