bugün

dünya düzdür adaleti yoktur o kadar!
Bize hali hazırda hayatımızın şokunu yaşatan grup bu gruba göre çin, amerika, avrupa, rusya, hindistan, japonya gibi birbirine düşman ve rakip ülkeler bir yalanda uzlaşmakta insanları dünyanın küre olduğuna inandırmaktadır. Malsınız yeminlen.
küre dünyacılardan daha çok araştırma yaparlar.
Macellan sandalla açılmıştı bulmalıydı artık dünya düz mü, yuvarlak mı, sekizgen mi, silindir mi diye. Bir ümit açıldı sandalıyla dünyanın çetrefilli yolculuğuna. Seneler geçti sonra aaah birde ne görsün daha önce geldiği dürümcü bahattin abinin mekanı. Sonra dedi dünya yuvarlak bilader düz olsaydı buraya gelemezdim diye. Bunu açıkladı devlet erkanlarına. Onlarda de se.tir lo vallaha asarız seni meşe palamudunun oraya dellendirme bizi dediler. o da çokta lülü he he düz tamam deyip kendi dalgasına baktı. düz dünyacılar oradan kalma işte. Olay bu.
kyrie irving de onlardan birisidir.
Akıl ve mantıktan yoksun bir takım kimseler.

Ayrıca;

görsel
(bkz: düz kafalılar)
google'a göre sadece amerikanın 500 tane uydusu var.
tüm ülkelerle birlikte 1500-2000 deyin.

uzay boşluğunda 2000 tane uydu var!
bu uydular dünya ile birlikte 1600 km hız ile birlikte dönüyorlar!
( nasıl bir cihaz yapıyorlarsa artık 1600 km hız yapabiliyor! )

bu kadar uydu var ama hiçbiri ne teleskopla gözükebiliyor, ne de nasa'nın iss'den yayınladığı youtube'daki sözde canlı yayınında gözüküyor.
x milyon ışık yılı ötedeki gezegeni görebiliyorlar teleskoplarla ama bir tane bile uyduyu dünyadan göremiyosun.

madem bu kadar uydu var niye okyanus altına kablo döşüyosunuz olum?
para harcayacak yer mi arıyosunuz.
el ele tutuşup dünyanın sonundan aşağı atlayıp ispatlayabilirler aslında.
dünya düzdür.
matematik yalan söylemez.

fotoğraflara değil, matematiğe inanırım.
Bir bunlar, bir aşı karşıtları, bir de siyasal islamcılar... bunlar tarih boyunca insanlığa bir şey vermemiş ama kene gibi yapışıp kalmış tiplerdir. ilkokulda öğrendikleri matematikle apaçık ortada olan şeyleri reddederler.
Sayıca azlarsa komplo teorilerisyeni olurlar. Sayıca çoklarsa kardinal, şıh falan. Sonra gelsin engizisyon, gitsin hallac-ı mansur.
Dünyayı dümdüz etmek isteyen, her yeri bombalamak isteyen narsist kişilik bozukluğuna sahip insanlardır.
Beyin dosyası bulunamadı.
Ampul beyinliler kadar beyinsizlerdir.
düz dünyacıları bir ortamda toplayıp, toplu halde uzaya fırlatsak dünyanın ortalama iq seviyesi en az 10 puan birden yükselir.
lan dalga geçmeyin. adamlar ciddi ciddi argümanlar bulmuşlar fantastik bir dünya yaratmışlar kendilerine. yani bu argümanlar ile bir bilim kurgu filmi çekilir. biz arkadaş ortamında epey taşak geçtik bunlarla. güya şaka yollu kendimizi düz dünya savunucusu yapmıştık. şaka yollu düz dünya savunuculuğu yaparken arkadaşlardan biri ciddi ciddi düz dünyacı oldu. ben hemen can havliyle gittim newton okudum, son anda düz dünyacı olmaktan kurtuldum.
devlet yönetmiş olanı bile vakidir.

(bkz: paul kruger)
(#30130217)
Roketle uzaya gönderilip bırakılmalı gerekir.

Camdan izleyip Harbi lan yuvarlakmış diye diye susuzluktan ölsünler.
muhtara katılıyorum. ay küre değildir, bozuk para gibidir. arka yüzünde atatürk ün resmi vardır.
Hala bu devirde inanan olmaması gerekir.
Peki “ya şu salaklara bak dünyayı düz sanıyorlar” diyenlerin kendilerini çok zeki zannetmesi? Dünya düzmüş, yuvarlakmış umrumda değil. Elips zaten de, Bu neyin havası Lan. Size ne denmişse onu tekrarlıyorsunuz sadece. Sanki ispatını siz verdiniz. Size Dünya üçgen şeklindedir deselerdi, ona inanırdınız. Sanki astronomi biliminin amına koymuş gibi şekilden şekile, triplere girmenize gerek yok. Siz sadece ezbercisiniz.
Üniversite sınavında derece yapmış çok ileri seviye ingilizce bilen insanların bu kadar kültürlü ve zeki nasıl olunur dediği biriyim.

Dünya düz ve sabit. Tepemizde bir gök kubbe var. Güneş dünyadan çok daha küçük. Antartika diye bilinen yer düz dünyayı çevreleyen buzullar.

Dünyanın merkezi kutup noktası.

inanıp inanmamanız sikimde değil. Sadece NASA denilen fotoşopçu sahtekarları üstün insan bilmenize gülüyorum.

Zaten zeka denilen şey size hap şeklinde yutturulan bilgileri sorgulayabilmek.

Bir de aşı yaptırıp maske takmıştınız değil mi? Pek gülünçsünüz muhteremler.
iflah olmaz cahil dangalak sürüsü.
(bkz: küre i arz)
Dünya koni de olsa umrumda değil. Ne zaman gelecek bu ayın 15 i ya...