bugün

büyük bir kandırmacadır.
Magellan'ın kemikleri sızladı. Galileo mezarında ters döndü. Gözler Pisagor'un mezarına çevrildi.
Donut dünya diye bir fikir atmış yabancının biri. O bile daha mantıklıydı.
teori değildir zira bilimsel basamaklardan geçmemiştir. önce hipotez kurulmalı ve bu hipotez deneylerlerle ya da kanıtlarla desteklenmelidir. Hipotez Yanlışlanırsa teori olamaz zaten.
görsel
bir hayalin arkasından gidip bilimi yok saymak.

şu saatte millet mars a araç idiriyor yobazlar düz dünya için fetva veriyor..

bir imparatorluğu yediniz yetmedi.
küresel dünyanın kuran'a aykırı olmamasına rağmen inananların çoğu islamcı kesim.

adamlar akla aykırı ne varsa atlıyorlar. cidden klinik vakıa hepsi.

benim anlamadığım şey şu;

o kadar adamsınız amına koyim. madem dünya tepsi gibi, bir uçak kiralayıp dünyanın ucuna giderek bir fotoğraf çekin hepimiz inanalım.

niye bu kadar kasıyorsunuz yani?
Bana da mantıklı geldi.

görsel

Beybi!
görsel
Peki sarı öküz de bizi görecek mi dedirtir. Müslüman falan olsa doğal karşılarım da ciddi ciddi amerikanlar içinde falan inananlar var buna. Üzücü.
en aptalca teori. Teori? Teori bile denilemez. denilmemeli.
deli saçması bir iddia.

Yani düşünün nasıl bir yalanın içindeyiz ki; Abd, japonya, rusya, almanya, çin, fransa, ingiltere, hindistan, güney kore gibi birçok ülke birlik olmuş, demişler ki hadi amına koyayım dünya halklarına böyle bir yalan söyleyelim ve bu yalanı ortaya koymuşlar.

Bu ülkeler ruh hastası böyle bir yalan söyleme ihtiyacı duydular diyelim, neden milyarlarca euro para harcıyorlar bu ülkeler.

Yörüngede dolaşan 1100 aktif uydu gibi vs bilgilere değinmek bile gereksiz bence.Sadece böyle bir yalan için neden bu kadar devlet ağız birliği yapıyor, bunu iddia eden kekolar hiç düşünüyor mu acaba?
Bunu savunanlarla tartışmaya girmeyin.
Basit tek bir soru sorun.

Neden?
Tüm dünya milletleri birleşmiş, senin bitli başına neden yalan söylesinler?

Bitti gitti.
O kadar da zırva olmayabilir. holografik evren teorisindeki iki boyutlu yassı bir kürenin üzerindeki yaşam formları olabiliriz. Tıpkı iki boyutlu bir sinama perdesinde oynayan bir sinamaskop film gibi. Tabii bir kara delğin içinde.
komploculuğun nirvanası. sürekli komplolar peşinde koşan kişinin sonunda beyni yanınca bu mertebeye ulaşır. akli melekeleri yerinde değildir.
Benim anlayamadığım dünya düzse sert basınca ayağımız niye aşağıdan çıkmıyor. Hadi kalın diyelim. Altımızda kiler niye aşağıya düşmüyorlar. Hadi ayaklarından kendilerini yere bağladılar diyelim. Abicim o zaman da bütün kan beyinlerine hücum eder, ölür onlar be. Yok bu işte bir eksik var. Bu konular önemli. Yoksa inanacağım yani.
düz dünyacı yurdum insanı jimmy tudeski sözlükte olmayınca düz dünyanın da tadı kalmadı.
nerde o eski " düz dünya " geyikleri..
bilime iman etmiş yobazlar tarafından dalga geçilen teori.
söyledikleri laf da şu; dünya düzse bize niye yalan söylesinler? *

en dandik bir olayda bile 20 tane yalan söyleniyor insanlara tv'de.
dünyanın sırrı sayılabilecek şeyi sana niye söylesinler lan. hahaha.

dünyadaki köle düzeninin içinde ne sanıyosun kendini.

seni sürekli uyutacak uzay haberleri servis edip duruyorlar işte.
onlarla oyalan.
El ele tutuşup atlamak suretiyle siyah boşlukta sonsuza kadar süzülüp insan familyasını eğlenceli bir yöntemle sonlandıracaksak benim için anlam ifade edecek olan teoridir *
bu teoriyi savunanaların gizliden itiraf ettikleri de aslında şudur bir yandan;
hiç uçağa binemedik biz hühühü

lan bi yürüyün gidin.
acı bir gerçek.
yavaş yavaş kabulleneceksiniz.
Yıl olmuş 2019 hala bunu mu tartışıyoruz? Tabii ki de dünya piramit şeklinde...
Aslında dünyanın tepsi gibi düz olduğu savunulmuyor sadece anlatıldığı gibi küre ya da geoit olmadığına inanılıyor. Nasanin uzaya hiç çıkmadığı marsa vs bir yerlere bir şeyler göndermediği söyleniyor , başlıktan da anlaşılacağı gibi teori sadece.
Bu da bir tarikat işte para kazanıyor herifler.
görsel