bugün

bu soru olmasın sakındır. şuan bu soruya verecek cevabım yok bence en zor soru bu.
Einstein insanların % 98 ' i Bu Soruyu Çözemez demiş........

1.) 5 TANE EV VAR VE HEPSi AYRI RENK.
2.) HER EVDE OTURANIN AYRI BiR UYRUĞU VAR.
3.) HEPSiDE AYRI BiR iÇECEK iÇiYOR, AYRI BiR HAYVAN BESLiYOR VE AYRI BiR MARKA SiGARA iÇiYOR.
4.) BU BEŞ iNSANIN HiÇBiRi ÖBÜRÜNÜN YAPTIĞINI YAPMIYOR.YANi SiGARASI AYRI, iÇECEĞi AYRI BESLEDiĞi HAYVAN AYRI VE EVi AYRI...

SORU: BALIK KiME AiT?

1.)iNGiLiZ KIRMIZI EVDE OTURUYOR.
2.)iSVEÇLiNiN KÖPEĞi VAR.
3.)DANiMARKALI ÇAY iÇiYOR.
4.)YEŞiL EV TAM BEYAZ EViN SOLUNDA DURUYOR.
5.)YEŞiL EViN SAHiBi KAHVE iÇMEYi SEViYOR.
6.)PALMALL SiGARASI iÇENiN BiR KUŞU VAR.
7.)ORTADAKi EVDE OTURAN SÜT iÇMEYi SEViYOR.
8.)SARI EVDE OTURAN DUNHILL SiGARASI iÇiYOR.
9.)NORVEÇLi BiRiNCi EVDE OTURUYOR.
10.)MARLBORO iÇEN KEDiSi OLANANIN YANINDAKi EVDE OTURUYOR.
11.)AT'I OLAN iNSAN, DUNHILL SiGARASI iÇENiN YANINDAKi EVDE OTURUYOR.
12.)WINFIELD SiGARASI iÇEN, BiRAYI SEViYOR.
13.)MAVi EViN YANINDA NORVEÇLi OTURUYOR.
14.)ALMAN ROTHMANNS SiGARASI iÇiYOR.
15.)MARLBORO iÇENiN KOMŞUSU SADECE SU iÇiYOR.
neden geç kaldın? hiç bir bahane geç kalmana neden olamaz çünkü.
erdoğan ne zaman istifa eder?
asgari ücrete ne zaman zam gelir?
nihat doğan ne zaman ölür?
demet akalın ve sesinden ne zaman kurtuluruz?
okul bitince ne yapacaksın?
tavuk mu yumurtadan çıkar yumurta mı tavuktan ?
şakirtlere sorarsan şimdiki maymunların neden insana dönüşmediği sorunsalıdır ki zaten bu soruyu sorarak evrim teorisini çökerttiklerini sanmışlardır.
şimdiki maymunların insana dönüşme aşamasındaki hallerini görmek isteyenler tek soruyla evrim teorisini çökerttiğini zanneden şakirt videolarında söz konusu pirimitif pirimatları görebilirler.
senin için mutluluk nedir?
Biz dunyaya nasil geldik niye geldik nerden geldik?
hayatın anlamı? verilen en güzel cevap için ise
(bkz: 42)
nolacak bu fenerin hali ?
farklı kişilere göre zor sorular vardır tabikide, rakamlara değer veren medeniyet neden bu değerleri vermiş? sorusu olabilir.
neyin var?

anlatsam anlıyacaksın sanki ve ya çözüm bulacaksın. sorma cevap vermek istemiyorum.
Peşin edit:Okurken taraftarlık duygularınızı bir kenara bırakın. Bu entry'yi bir fenerli olarak bir galatasaraylıyı aşağılamak için falan yazmadım.

Dünyanın en zor sorusu kişiden kişiye değişir.Mesela Galatasaray taraftarı bir kardeşimizin facebook'ta "Fenerli olacağıma orusbu çocuğu olurum daha iyi" şeklindeki durum beyanına bir arkadaşının "Fenerli olmadığına göre??" sorusuyla verdiği yanıt, aynı zamanda dünyanın en zor sorularından biri olmuştur.
görsel
babam böyle pasta yapmayı nerden öğrendi?
soru: bakire misin?

evet hele ki sorulan kişi bakireyse. bu arada fazla uzatmayacağım ama inciciler için en altta yazının özeti bulunmaktadır. aslında söylediğim ruhsal bakirelik değil basit bir şey hah o zarı diyorum. abi bakın şimdi kız bakire tamam mı ve cevap veriyor;

cevap: evet bakireyim.

er kişinin düşündüğü: sallama be kızım. sen bakire değilsindir. ikinci günden numaranı verdin bana bi kere. yok yok hem kaşar hem yalancı bu.

söylediği: anladım evlenmeden yaşama zaten cinsel şeyler.

cevap: hayır bakire değilim.

er kişinin düşündüğü: vay amınagoyüm yaşın kaç ki lan senin daha. kime verdi acaba. sevişirsek falan bi gün kesin o adamın performansıyla karşılaştırma yapar. yok yok olmaz bununla.

söylediği: zaten önem vermem ben böyle şeylere kısacık hayatın yaşa gitsin.

cevap: seni ilgilendirmez.

er kişinin düşündüğü:aha motor! valla lan bakire olsa kesin söyler sert çıktığına göre kesin çaktırmıştır.

söylediği: haklısın elbette ben konu açılsın diye sormuştum utandım şimdi.

özet: okumayı sevin. ***
senin kafanda azıcık var mı sorusudur.
herhangi birisine saçmaladığı zaman sorulan amacın nedir? sorusudur.
tanrı kâinatı neden yarattı?
'al birini vur ötekine' derken önce hangisi kırılır?
serdar ortaç neden şarkıcı ?
üzüm üzüme baka baka kararsa ilk üzüm nasıl karardı?
-ne olacak lan bu beşiktaş'ın hali, ne zaman şampiyon olacaklar la!.*
şöyle bir düşününce "dünyanın en zor sorusunun cevabı nedir?" sorusu olsa gerek.