bugün

hayırsız evlat beyanıdır.
terbiyesizlikte sınır tanımamak diye buna derim ben!

üstelik salak anne değil, dünyanın en salak annesine sahipmiş ergenimiz. her aynaya baktığında "armut dibine düşer" atasözünü bilfiil yaşayacaktır.
Hayirsiz bir evlatdansa, hic evlat olmamasi daha hayirlidir.

"Armut agacin dibine duser".
doğracağına köşede bi tuvalette yükünü boşaltıp sifonu çekseymiş salak olmayacakmış.
dünyanın en salak çocuğu olduğunu unutmaktır.
Anne ler allah cc nün yeryüzündeki meleklerdir.annelere salak denilirmi?
Acik bir mal beyanidir..
annelerin hepsi saftır. asla bir şahsın sahip olmayacağı bir anne türüdür.
Dünya üzerinde onca salak varken, o salak neden bir anne olmasın?

Ateistler, düşünmesini, sorgulamasını biliyorsunuz ya siz? Bunu düşünemedıniz mi?

Dünya üzerinde bir sürü anne var. Belki de çoğu melek, ama geri kalanı çöplük. Annelik bir çocuğu sadece doğurmak değildir.

Hayvanlar da doğuruyor.
Annelerin kutsallığına hakarettir. Kestanenin çıktığı kabuğu beğenmemesi enteresan bir şey.

şöyle kısa bir bilgi vereyim; insan vücudu 45 del (birim) acıya dayanabiliyor, doğum anında bir anne 57 del'e kadar acı hissedebiliyor. aynı anda 20 kemiğin kırılması ile eşittir.

olayın dini boyutuna hiç girmiyorum ömür boyu sırtında taşısan hakkını ödeyemezsin diyor. Hepimiz zaman zaman annemize kızıyoruz ama bu şekilde yaftalamak şerefsizliktir.
Salak anne olmaz. Eğer biri öyle bir şey iddia ediyorsa bu sadece onun seviyesini düşürür.
nerden baksan serefsiz birisinin beyanidir. her sey bitti simdi annelere hakaret ederek mi troll picligi yapiyorsunuz nedir.
annes salaksa çocuğun zekası sıfırın altınadadır.
Basarili, zeki ve guclu analari olanlari kiskanmayi ve o analara haksizlik eden cocuklara kizarak yasamayi zorunlu kilan durum.
ergenlikle söylenmiş kelimelerdir. biraz büyüyünce -tabi kaybetmezse- annenin kıymetini anlayacaktır.
ne yazık ki o anne dünyanın en beyinsiz evladına sahiptir.
Annesine 'salak' diyen bir evlat doğurdu ise 'salak' değil dünyanın en şansız insanıdır.

Seni doğuracağıma taş doğursaydım lafını en yerinde kullanabilecek annedir.
aşırı gerizekalılıktır. tartışması bile olmaz bu konunun.
-dünyanın en salak annesisin sen!!
-evladım alamayız ayfon mayfon, yok o kadar paramız.
-uffff, salaksın sen yaaa.
üzücü bir durumdur.
beni hiç anlamıyorsunuz kafasıyla sözlüğe gelen ergen iddiası.
(bkz: durduk yere ben ergenim diye haykıran başlıklar)
en iğrenç durumlardandır.atsan atılmaz satsan satılmaz.*
dünyanın en dallama evladına sahip olmaktan iyidir.
anne için; (bkz: dünyanın en salak evladına sahip olmak)