bugün

kişi için üzücüdür. iade edilebilecek bir yer de yoktur maalesef.
genetik durumu göz ardı etmemek gerek. anne böyleyse çocuk nasıldır lan mevzusu bir yerde.
anne açısından bakıldığında da "dünyanın en terbiyesiz çocuğuna sahip olmak" söz konusudur. iadesi de yoktur maalesef.
az sonra çarpılacak olmaktır.
Annesi hayatta olmayanları ne kadar incittiğini bilmeyen yazar iddiası.
(bkz: cennet annelerin ayakları altındadır)
annesi hayatta olmayanların neden incindiğini anlamayan yazar iddiası. senle ne ilgisi var lan?
muhtemelen genetik nedenlerden dolayı salak bir çocuk olmaktır, o yüzden sözlükte böyle başlıklar açıp durmaktır.
anne için; (bkz: dünyanın en salak evladına sahip olmak)
dünyanın en dallama evladına sahip olmaktan iyidir.
en iğrenç durumlardandır.atsan atılmaz satsan satılmaz.*
(bkz: durduk yere ben ergenim diye haykıran başlıklar)
beni hiç anlamıyorsunuz kafasıyla sözlüğe gelen ergen iddiası.
üzücü bir durumdur.
-dünyanın en salak annesisin sen!!
-evladım alamayız ayfon mayfon, yok o kadar paramız.
-uffff, salaksın sen yaaa.
aşırı gerizekalılıktır. tartışması bile olmaz bu konunun.
Annesine 'salak' diyen bir evlat doğurdu ise 'salak' değil dünyanın en şansız insanıdır.

Seni doğuracağıma taş doğursaydım lafını en yerinde kullanabilecek annedir.
ne yazık ki o anne dünyanın en beyinsiz evladına sahiptir.
ergenlikle söylenmiş kelimelerdir. biraz büyüyünce -tabi kaybetmezse- annenin kıymetini anlayacaktır.
Basarili, zeki ve guclu analari olanlari kiskanmayi ve o analara haksizlik eden cocuklara kizarak yasamayi zorunlu kilan durum.
annes salaksa çocuğun zekası sıfırın altınadadır.
nerden baksan serefsiz birisinin beyanidir. her sey bitti simdi annelere hakaret ederek mi troll picligi yapiyorsunuz nedir.
Salak anne olmaz. Eğer biri öyle bir şey iddia ediyorsa bu sadece onun seviyesini düşürür.
Annelerin kutsallığına hakarettir. Kestanenin çıktığı kabuğu beğenmemesi enteresan bir şey.

şöyle kısa bir bilgi vereyim; insan vücudu 45 del (birim) acıya dayanabiliyor, doğum anında bir anne 57 del'e kadar acı hissedebiliyor. aynı anda 20 kemiğin kırılması ile eşittir.

olayın dini boyutuna hiç girmiyorum ömür boyu sırtında taşısan hakkını ödeyemezsin diyor. Hepimiz zaman zaman annemize kızıyoruz ama bu şekilde yaftalamak şerefsizliktir.
Dünya üzerinde onca salak varken, o salak neden bir anne olmasın?

Ateistler, düşünmesini, sorgulamasını biliyorsunuz ya siz? Bunu düşünemedıniz mi?

Dünya üzerinde bir sürü anne var. Belki de çoğu melek, ama geri kalanı çöplük. Annelik bir çocuğu sadece doğurmak değildir.

Hayvanlar da doğuruyor.