bugün

yüzü güzel e birde fizik olunca genel olarak her kişinin yorumuna göre değişen tanım.
vizonteledeki reis bey'in itiraz ettiği durum.

"Bir insan bir kadını neden sever.
başka çaresi yoktur da ondan.
Eğer bir insan bir kadını severse, o kadın dünyanın en güzel kadınıdır.
Amma biz biliriz ki, bir insan dünyanın en güzel kadınını sevmezse, o kadın dünyanın en güzel kadını değildir."
hiç kimse bu sıfata kesin olarak yakıştırılamayacağı gibi, illa ki birini söylemek gerekse kristen bell demekten çekinmem doğrusu. ailecek hastasıyız...
tabii ki gerçekten sevdiğim, birtanecik aşkım, cantanem özlemim. ondan başkasını görmüyor gözüm desem inanır mısınız?o dünyanın gelmiş geçmiş, gelecek en güzel kadını bana göre...
güzellik göreceli kavramdır nihayetinde herkesin beğenisi de farklıdır. yanılmıyorsam 97'de dünya güzeli olan aisharwai rai. bence hala cok güzel bir kadın.
kamile ibrahimova pashova.
(bkz: jessica alba)
kişi için en güzel kadın olacağına göre hiç düşünmeden evlenilebilecek kadın olabilir.. o anki ruh haline bağlıdır.
(bkz: petek dinçöz)
charlize theron.
genellikle victoria's secret adlı iç giyim firmasından geçen tüm mankenler birbirinden güzeldir. ama siz yinede (bkz: laetitia casta)
bu yılki bu ünvanı bir rusun alarak kafamdaki profillerine bir yeni bir özellik eklemekte olan kızdır. adı da ksenia sukhinova imiş peçeteyle ağız kenarı sildirtecek kadar ahım şahım bir güzelliği yok ama neyse.
seni seviyorum kelimesini kurduktan sonra, burnun da ki sivilceye bakmadan.
ben de seni diyen kızdır.
aşırı sevginin görme duyusu ve beyin üzerinde oluşturduğu kimyasal etki sonucu sevgilinin görüntüsünün beyin tarafından karşıda elit model look birincisi var gibi algılanması durumudur.
her sene farklı farklı kişiler seçildiği için dünya güzeli kavramının yalan olduğuna kanaat getirilmiştir.. önemli olanın dış güzellik kadar iç güzellik olduğu da unutulmamalıdır..
güzel olduğunun farkında olmayan kızdır. Ruhunda en ufak kibir yoktur.
ne şu, ne de budur. her telefon çalışında, her kapı açılışında, her tebeşir istenilmeye gelindiğinde * ve her bakışında sizi heycandan eriten kızdır. ** ve *
çek cumhuriyeti, polonya,beyaz rusya civarlarında yaşadığını tahmin ettiğim şahıs.
edit:hafif spoiler içerir.

bucket list filminde ki cümleydi. filmi izleyenler bilirler, iki tane yaşlı adamın ölmeden önce yapmak istedikleri bir liste vardı, bunu uygulamak için ellerinden geleni yapıyorlardı. listenin bir maddesi de 'dünyanın en güzel kızını öp' tü. yaşlı adamlardan birisi torununu hiç görmemiş ve onu gördüğü anda dünyanın en güzel kızını bulduğunu farkedip onu öpücüklere boğuyordu. yani demek istediğim dünyanın en güzel kızı bazen sevgiliniz olur, bazen torununuz, bazen kızınız. göreceli bir kavramdır. bu arada çok etkileyici bir filmdi, izlenmesini tavsiye ederim.
dunyanin en guzel kizi evlendiginiz kizdir. baktikca daha da guzellesir, birde size evlat verirse o uyurken saclarini oksar o farkinda olmadan onu izlersiniz.
warlığının kanıtı olmayan ama yine de belki bi gün diye düşünerek aktif olarak elimizle hayal gücümüzü birleştirerek kullandığımız olağanüstü varlık *
tek kelimeyle "liv teylır" diyorum başakada birşey demiyorum.
fatal'dır fakat biraz bacakları çarpıktır.
(bkz: scarlett johansson).
(bkz: maça kızı)