bugün

şüphesiz sevilen kişinin gözleridir. hele içten ve derin bakıyorsa...

gözler ruhun aynası derler. bir insanı da en çok etkileyecek gözler olsa gerek.
donmuşlar.
(bkz: Kişi kendinden bilir işi)
görsel

Net.
Ne renk ne şekil olursa olsun Sevgilinin aşkla bakan gözleri.
Annenin gözleridir.

Gece gece aklıma düştüler şimdi...
Göz ve kalbin aynı anda sevgiyle baktığı gözlerdir.
Aşık olunan kişinin gözleridir. O gözler bir başka bakar, bir başka güler... Uzun uzun bakarsınız ama asla bakmaya doyamazsınız.
Onunkilerdir . Evet.
... eşşeklerdedir, sana ettiğim onca iltifat hep bu nedenledir demiş murat kekilli abimiz.
Mücevher takmamıştı ama gözleri vardı.
"eşeklerdedir sana yaptığım onca iltifat hep bu nedenledir"...
şeklinde devam eden şarkı sözü.

çog güzel.
Sevdiğinin gözleridir. Baktıkça huzur dolar için, sonsuza kadar mutlu olacağın tek gözlerdir onlar.
durmak yok yola aynen devam .
sevdiğinin gözleridir.
Şimdiye kadar gördüğüm en güzel gözler mescid-i nebevi'nin hanımlar girişinde görevli hanım muhafızlarındı. Ben hayatımda öyle güzel gözler görmedim. Yalnızca gözleri yetiyor güzelliklerini ifade etmeye. Zaten yalnızca gözleri görülebiliyor.
henüz hiç görmemiş olduğumuz gözlerdir.
Sağlığını kaybetmemiş her göz.
Dünyanın en güzel gözleri, göz şekline uygun ten rengine uygun göz makyajı yapılmış olanlardır.

Bakınız: https://www.premses.com/g...k-6-etkili-detayda-sakli/
gençler bilmez.

görsel
görsel
Elizabeth Taylor'ın güzelim menekşe gözleridir.
(bkz: Jane birkin)

görsel
Baykuşların bence. Böyle kocaman, yusyuvarlak. Tam bir sevimlilik abidesi hayvanlar
şu ana kadar gördüğüm en güzel gözlere sahip iki kişi; biri elizabeth taylor'du, biri de rahmetli nuray hafiftaş. menekşe denen mora çalan mavi göz rengi çok nadir bulunan ve çok değerli olan bir şey..
koyu mavi-lacivert göz de aynı şekilde değerli ama şu ana kadar kimsede rastlamadım.
Sadece bana bakmasını istediğim gözlerdir.